Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenységre?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem fordult elő, hogy féltékeny lettem volna a páromra, tökéletes férfi, ám nemrég elkezdett egy kurzust. Az utolsó alkalom ota mesélt egy nőről akinek nagy az orra...másnap megint egy hölgyről aki állitólag nézta őt és a keresztnevét mondta...végül kiderült h egyazon hölgyről beszélt és az is ,hogy ez a nő egy model alkatu ,gyönyörü nő . Szerintetek van okom féltékenykedni ?

2014. ápr. 18. 21:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz ...sokan nyomulnak rá,mert jól néz ki ,de mindegyiket elintéztem eddig egy legyintéssel ,mert ha viccel is velük,akkor sem veszem komolyan,de itt valami más volt a hangjában ...és pár napja emlitett omyat telefonon,hogy valaki nyomult rá,de inkább személyesen mondaná el...és rákérdeztem ,hogy nha akkor mi volt ez ??? És azt mondta,hogy nem emlékszok,hogy emlitett volna ilyet...és biztos csak viccelt....szintén azutána bizonyos kurzus után
2014. ápr. 18. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!