Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan reagálnátok ezt le ha a barátnőtök ilyet mondana?

Figyelt kérdés

Barátnőm napokban kijelentette , hogy nálam unatkozik meg nem szereti hogy olyan családközpontú vagyok. Pl hogy nálunk többnyire családi programokat találok ki közös tévézés beszélgetés teázás stb, természetesen elég időt fordítok arra hogy kettesben csak vele foglalkozzak elvigyem valahova ( gyakran napokon át csak vele vagyok)

nagyon szeretem meg ő is engem. de valahogy mindig lekezelően bánik velem ha éppen azt merem mondani hogy betegség vagy haveri találkozó miatt az adott napon nem tudok vele találkozni. ti mit csinálnátok a helyemben ?


2014. ápr. 19. 12:08
1 2
 11/15 PearlDiver ***** válasza:
100%
Én nem érteném, meglepődnék mert nem választok olyan lányt aki ilyesmin problémázik.
2014. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
A családi közös tévézés és teázás komoly? Ezt úgy kell elképzelni, hogy elmegy hozzád a barátnőd, fogod és szépen áthurcolod anyádékhoz, és leültök megiszogatni egy kanna jóféle Earl Gray-t? Na hát ebből nekem is rövid távon elegem lenne. Csak én nem abba az irányba fordulnék, mint a barátnőd, hogy lekezellek, hanem elhagynálak, és teázgassatok egyedül. Én is családközpontú vagyok, imádom a szüleimet, tesóimat, a nagy családi összejöveteleket, de nem hetente vagy naponta, és nem feltétlenül a párommal, akiről tudom, hogy csak nyűg lenne, hogy a családommal kéne egy napon át jópofinia, holott az 50 emberből kb. kettőről tudja, hogy ki az (anyám, apám). Szóval egy szó mint száz, a leírásod alapján megértem a barátnőd, és nem lennék a helyébe, csak én tennék is, és lelépnék.
2014. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Beviz Elek ***** válasza:
9%

Elk rtad már az elején.


Sokmindent sokáig ráhagytál és a fejedre nött. Mostmár nem lehet nemet mondani semmire, mert balhé lesz.


Ugyanezt rontottam el én is, késöbb rájöttem a hibára, de nem lehetett visszacsinálni. Idövel beleuntam, a kapcsolat megromlott, de nem is akartam helyrehozni. Szakítottunk, visszasírta magát, de semmi nem változott. 3,5 év után lezártam ezt a marhaságot, majd lesz màsik.

2014. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez nagyon csúnya a lány részéről...az én barátom is ugyanilyen, mint Te, és nagyon örülök neki, hogy szereti, tiszteli a családját, és nem felejtette el hogy honnan jött. Semmi joga nincs ahhoz a lánynak, hogy így viselkedjen. Éretlen, buta viselkedés a részéről. Én elgondolkodnék a helyedben a lány érzelmein, aki szereti a párját az ilyet nem mond, eszébe sem jutna így viselkedni. Alap, hogy tiszteletben tartjuk a párunkat, de a barátnőd sajnos nem ezt teszi. Én beszélnék vele a helyedben, hogy ezt mégis hogy gondolta.
2014. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Próbáld meg a helyzetet finoman megbeszélni vele, ha pedig ez nem megy jöhet az üvöltés! Amúgy ha olyan a csaj legyél vele többet, as kicsit mondj nemet a családnak, mert idôvel úgyis választanod kell a kettô között
2014. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!