Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap megtudta a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megtudta a barátom, hogy vagdosom magam, azóta nem veszi fel a telefont, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap délben a barátom rám írt a facebook cseten, hogy tudja, hogy bántom magam és mégis miért nem mondtam el neki, hogy problémáim vannak.

(A legjobb barátnőm mondta el neki, ő tudja csak egyedül ezt rólam, azt mondta nem rosszból, csak véletlen célzott a hegeimre..vagy valami ilyesmi és aztán már el kellett mondania neki).

Aztán a barátom meg se várta mit írok vissza lelépett faceről.

Azt hittem hívni fog, de nem tette. Én hívtam, egészen mostanáig hívogatom, egyszer sem vette fel. Sms-t is küldtem, cseten is írtam neki egyikre sem válaszol..


Annyi lenne a kapcsolatunknak? Szerintetek mit tegyek? :(

Úgy sajnálok mindent..


17/L



2014. ápr. 20. 18:15
1 2
 11/12 Laylah ***** válasza:
Remélem, rendbe jönnek a dolgaid!
2014. ápr. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hagyd abba az ivást (ha iszol), és ha nincs pénzed, kezdj el futni, ha van, akkor testépítésezni, vagy egyéb bármilyen sportot, amit úgy érzed, szívesen csinálnál, próbálj ki! Az önagresszió nem megoldás semmire! Ha nincs kedved mozogni, vagy elfáradtál, akkor olvass valami értelmes könyvet, szépirodalmat, vagy szakirodalmat, hogy fejlődj szakmailag! Remélem tudtam segíteni. Én is átéltem ezt. Csak ne feküdj az ágyban és őröld magad, vagy igyál a kocsmába, rombolni magad.
2014. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!