Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon meg tud valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg tud valaha is bocsátani, és megbízni bennem újra?

Figyelt kérdés
Annyira egy ostoba liba vagyok... eltaszítottam magamtól azt a fiút, aki borzalmasan fontos számomra és nem tudom elképzelni, hogy nélküle éljem a mindennapjaim. Szóval egy 18 éves lány vagyok, 3hónapja ismerem a srácot, és több mint 1 hónapja kezdtünk el ismerkedni..Hihetetlen a mentalitása, és egyáltalán nem olyan mint a mai srácok többsége.. Minden nagyon jól alakult, habár pár dologban különbözünk, de ez eddig nem volt probléma. Sokat találkoztunk is, csókok is történtek, egyszóval pazarul éreztük magunk egymással. Ám amilyen a női büszkeség, én egy másik vasat is tartottam a tűzben, fogalmam sincs miért, és hogy lehettem ekkora idióta..Ez a másik srác is megfogott,de közel sem úgy, mint az előző, viszont az előzőért küzdeni kell, nem is kicsit, ezért azt hiszem megijedtem,hogy nem tudok megfelelni neki és a másikat választottam, én hülye... A legrosszabb döntés,amit csak hozhattam... Tegnap elmentem hozzá, hogy tisztázzuk az egészet, mert egy buliban látott meg a másikkal, és még én voltam olyan hülye,hogy azt mondtam neki a kapcsolat elején,hogy legyünk egymással őszinték, és pontosan én csináltam meg azt, aimt nem kellett volna.. óriásit csalódott bennnem, bár nem haragszik rám.. Azt mondta bármikor ha szükségem van rá, keressem meg nyugodtan.. fogalmam sincs miért csináltam ekkora baromságot, tegnap nagyon sokat gondolkodtam, és rájöttem,hogy egyáltalán nincs is szükségem a másik gyerekre, hanem csakis egyedül Rá, és hogy ezek után eláshatom magam jó mélyre, mert sosem tud majd megbízni bennem.. A tettemre nincs mentség, egyszerűen csak bepánikoltam, hogy mi van ha nem vagyok neki elég.. A másik sráccal lerendeztem a dolgokat, elmondtam neki,hogy nem akarom hitegetni és nem akarok játszani vele, neki egy határozott lány kell, nem én, és remélem megfogja találni a boldogságot. De ugyanúgy most itt állok, és nézek magam elé,hogy mit tehetnék, hogy visszakapjam Őt... :( Arra gondoltam,hogy fogom és leírok mindent egy levélben, hogy mit érzek és mit gondolok Róla. Nem, nem e-mail, vagy facebook, hanem igazi kézzel írott levélre gondoltam, amit elküldök neki. Bárki más, aki volt ilyen helyzetben, mit tudtok még tanácsolni? :( Nem akarok megalázkodni, nekem is van büszkeségem, de borzasztóan fontos számomra mindenféle szempontból. Őt akarom csakis egyedül Őt.
2011. aug. 6. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hajrá, ráadásul írd be a linket ehhez a kérdéshez is, akkor biztosan komolyabban veszi majd a dolgokat.
2011. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg elég rosszul alakult :( de ne okold magad! A helyedben lehet, hogy én is bepánikoltam volna. Szerintem beszéljetek meg a sráccal egy talit és élőben mondd el neki azt, amit ide leírtál. Hogy tudod, hogy nagy hülyeséget csináltál, de rájöttél, hogy neked nem kell más, csak ő, csak egyszerűen megijedtél, hogy te nem lehetsz elég jó neki. Szerintem meg fogja érteni biztosan és elgondolkozik a továbbiakon :) Ha esetleg élőben nem akarod, vagy nem tudod elmondani, akkor a levél is jó lesz. Sok sikert, majd írd meg, hogy mi lett! :)
2011. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Moszuke ***** válasza:
100%

én nem tudnék megbízni benned 100%ig soha többé. sőt tovább viszem.. nem akarnék megbízni benned.

A spontán bizalom elsöprő erejű és te azt eljátszottad. most már csak holmi erőltetett kamu bizalmat érdemelhetsz ki, ami hébe-hóba meginog stb-stb jó esetben. (ergo ha a pasi szerelmes és vak és hülye egyben)


ezt a bizalom így meg úgy fontos dolgot én is lefektettem a kapcsolatom legelején és tartom is magam ehhez.

ez most olyan ha az ember nem tartja magát egy ilyen fontos dologhoz akkor p_csát csinál a szájából és onnantól kezdve bukta az egész.

a levél viszont aranyos ötlet viszont elkésett kicsit..,

de hajrá.

23f

2011. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Voltam mar hasonlo helyzetben csak ferfikent. Ha csalodott benned es nem tud haragudni az azt jelenti hogy meg szeret. De a bizalmat elvesztette, es ezt nagyon nehez vagy lehetetlen lesz ujraepiteni.


Oszinte lanynak tunsz, ezert segitek. Gondold vegig hogy mennyire fontos neked hogy visszaszerezd es mit vagy hajlando megtenni ezert. Nem lesz konnyu. Ha igazan akarod, akkor adj bele mindent, immel-ammal nem fog sikerulni. Es most kezdd el, mert minel tovabb varsz annal jobban eltavolodik toled es tul keso lesz. A masik, hogy kitartonak kell lenned, feltehetoleg nem fogja egybol viszonozni a kozeledesedet. Kivanom hogy sikeruljon.

2011. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik nagyon értékes számomra! akkor nem tétlenkedek, összeszedem a gondolataim, és minél előbb megírom a levelet.. szorítsatok nekem!
2011. aug. 6. 13:08
 6/22 anonim ***** válasza:
rekaciót kérjük! :D
2011. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szia ! Énis ugyanigy vagyok sajnos..Ugyanez a helyzet meg stb..:( Csak velem a fiú alig áll szóba..de én vissza a akarom kapni :'(
2011. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ne add fel! Nem szabad, igenis küzdj érte.. Velem még éppen szóba áll, de a bizalmát, lehetetlen vagy csak nagyon nehéz lesz visszaszerezni, ez még rosszabb, mintha nem állna velem szóba.. Én ezért is gondoltam a levélírásra, ott sokkal könnyebb leírni az érzéseim és a gondolataim, és legalább mindent ki tudok adni magamból, szóban nehezebb mindenről beszélni, amiről szeretnék.. Sok sikert!
2011. aug. 6. 16:11
 9/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást! :)
2011. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.....

Nem értem a csajok miért választják sokszor a könnyebb utat és nem a jobbat.

Azért sok sikert ha komolyan gondolod hogy egy életen át szeretnéd ezt neki jóvátenni.

2011. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!