Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni mert nem akarok vénlány maradni örök életemre. Ez helyes?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mire gondoljak. Engem senki se tudna szeretni? Nincsenek igazi barátaim sem. Depressziós és zárkózott vagyok. 2 pasim volt, akikkel a internetről ismerkedtem meg és nem tartottak sokáig ezek a "kapcsolatok". Még senkivel nem szexeltem, mert nem akadt rá alkalom, mondjuk ők se erőltették ezt a témát. Amikor párkapcsolatom van akkor boldog vagyok, de amikor ott hagynak depresszióba esem, nincs kedvem semmihez. A velem egykorúak már mind megtalálták az igazit, csak én nem fogom soha. :( L/22
2014. ápr. 21. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sportolni jársz? Vonzóbba tesz és ott lehet ismerkedni..
2014. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Meghívjalak egy teára? Akkor legalább emberek között lennél, és még a bánatodat is elsírhatod valakinek.
2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom felfedni magamat senkinek.
2014. ápr. 21. 18:35
 14/20 omba ***** válasza:

Az utolsó bejegyzésedre Kérdező: hát ennyire bezárulva bajos a dolog.

De a veled egyidősek 22 éves korukra már mind találtak valakit, hogy az "igazi"- e az majd 20 év múlva kezd kiderülni.

2014. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Dugjunk parat jobb kedved lesz :)
2014. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
az meg hülyeség h 22 évesen meg találják az igazit,de ha ezen keseregsz akkor erős sodrást kívánok a dunán.
2014. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a bajod, hogy nem szexeltél még? Hát bocs, de így nekem sem kellenél. Szedd össze magad!
2014. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha teljesen elzárkózol az emberektől akkor mégis mit vársz?
2014. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Engem (F 30) is rengeteget piszkáltak, amiért huszonéves korom közepén még egyedülálló voltam. Mondván "másnak már ebben a korban gyerekei vannak, neked meg még barátnőd sincs". Persze, van, akinek már tényleg gyereke volt ekkor. Egykori reménytelen szerelmem is már házas volt. Mindenki azzal jött, hogy mit akarok én, mire várok, amikor már mindenki rég megtalálta az "igazit".

Aha... az igazit? A volt osztálytársak közül már két "mintaházasság" is válással végződött. Ennyit arról, hogy "már megtalálták az igazit".

Most 30 vagyok, és barátnőm egyszerűen egy álomnő. Igaz, még csak egy éve vagyunk együtt, és nem akarok semmit elkiabálni, de annyit biztosan tudok, jobban jártam, mint ha 20-25 évesen összeálltam volna egy "egye fene, járjunk, ha nincs más" jellegű csajjal. Ennyit arról, hogy ki mennyire találja meg 20 évesen az igazit, illetve arról, hogy idősebben lehetetlen megtalálni.


Szórakozni meg nem feltétlen csak csoportosan vagy diszkóban lehet. Csak van valami, amit szívesen csinálsz, nem?

2014. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha közel laksz Békéscsabához, akkor lóghatunk együtt :D
2017. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!