Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka hogy engem ennyire elkerülnek a fiuk?

Figyelt kérdés

Lécci ne gondoljátok hogy pl. nem fürdök, vagy ronda vagyok. stb.

Ronda se vagyok. Személyiségre nem vagyok az a haver lány, se az a pláza cica. Nem tudom miért van ez de 14 éves vagyok és még randira se hívtak el. a kezemet se fogta meg úgy senki :( szerintetek mi a baj mert próbálok erre nem rágörcsölni csak ez egyre nehezebb


2014. ápr. 21. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14 évesen ez még nem nagy tragédia
2014. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az hogy 14 éves vagy.
2014. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14 évesen ne pasizni akarj...
2014. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha írsz nekem privátot annak örülnék, hátha tudunk róla beszélni, szívesen segítenék.
2014. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ezt én értem és nem azt kérem hogy a nagy Ő stb. csak mindenki találkozgat, meg ilyenek én meg nem
2014. ápr. 21. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:

14évesen ne görcsőlj ezen

Én 17 vagyok és még nem volt senkim

2014. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
majd lesz, 14 évesen nem foglalkoznak sokan veled /mert tul kicsi vagy még :D és valoszinu még nem vagy kész olyan dolgokat csinálni amit már egy 16-17 éves vagy idősebb fiu szeretne, nyugi még 2 év és több faszi lesz , még 4 év és hemzsegni fognak ha tényleg jól nézel ki ;) 20/f
2014. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lehet azt mondjátok, hogy nem kéne neki pasiznia 14 évesen, de gondoljatok bele, nektek nem fordult meg ennyi idősen a fejetekben? ( gondolom azért írtátok mert 14 évesek elmúltatok )
2014. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi 8. válaszoló :)
2014. ápr. 21. 21:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát neked lehet is nehéz. Én életem első randiját 19 évesen éltem meg. Akkor történt az első kézfogás és csók is. De ezek olyan idili élmények maradtak. Olyan férfit találtam akire nem is számítottam, hogy elsőre ilyen kedves, figyelmes, udvarias lesz velem.


Szóval én azt mondom, hogy ne legyenek emiatt rossz érzéseid. Én is későn találtam meg azt a fiút aki értékelni tudott... de Ő aztán felül múlta minden várakozásomat! És sokkal romantikusabb emlékeim maradtak meg az elsőről mint a legtöbb kortársamnak.

2014. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!