Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka hogy engem ennyire elkerülnek a fiuk?

Figyelt kérdés

Lécci ne gondoljátok hogy pl. nem fürdök, vagy ronda vagyok. stb.

Ronda se vagyok. Személyiségre nem vagyok az a haver lány, se az a pláza cica. Nem tudom miért van ez de 14 éves vagyok és még randira se hívtak el. a kezemet se fogta meg úgy senki :( szerintetek mi a baj mert próbálok erre nem rágörcsölni csak ez egyre nehezebb


2014. ápr. 21. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Biztos kedves lány vagy, de ha be akarsz pasizni azért neked is tenned kell. :)
2014. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
mond meg akkor mit kérlek
2014. ápr. 21. 21:13
 13/18 anonim ***** válasza:
először is nem mindegy hogy nézel ki, milyen vagy valójában , a személyiséged a stílusod ez mind fontos, és hogy milyen korosztályt szemeltél ki
2014. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát én mint idősebb nő úgy látom, hogy a fiatalabb fiúk a harsány lányokat szeretik. Az ilyen központi figurákat, akik akár keletik is magukat. A fiúk mikor elkezdenek a lányok felé érdeklődni akkor nem is igazán van önbizalmuk, nem is tudják hogyan kezdjék.


Egy zárkózott lánnyal sok a macera. De egy nyitott lánnyal aki sok fiú agyát húzza, aki flörtöl folyton, ott kevesebb a meló és a macera.

A te korosztályodban a fiúk még nem hódítani akarnak, hanem eredményt, azonnal.

2014. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az utolsónak nagyonis igaza van. Tizenévesen még se a fiúk, se a lányok nem tudják, hogyan is kell a másik nemmel úgy tényleg igazán rendesen ismerkedni, ezért nem konkrétan az egyes illetőkkel, hanem magával az ismerkedés, a randizás, a párkapcsolatok tényével ismerkednek, kitapasztalják mit hogy, mi eredményes, mi nem, mi tetszik nekik, mi tetszik másoknak, ésatöbbi. Erről szól a tinikor, ezért természetes, ha ilyesmin gondolkodsz. Én is vágytam a minden zsigeremben bizsergető szerelemre, 14 évesen is és még jóval azután is, sőt még most is. De ez nem jelenti, hogy mindent azonnal kell kipróbálnod. A csendesebb, esetleg türelmesebb, önérzetesebb, kitartóbb lányoknak lehet, hogy nem lesz meg a 3. pasija 16 éves koráig, de amikor kicsit később összejönnek valakivel, jó esetben az a srác már tudja, mitől döglik a légy, tudja, mit is jelent udvarolni, és mit várhatnak el egymástól a felek, ezért mindenképpen jobban jársz, ha nem aggódsz ezen.


Megjegyzem, 14 évesen nekem sem volt túl nagy sikerem a fiúknál, akkoriban nekik lehet, hogy már néha állt a kukijuk, esetenként talán szőrösödött is, de baromira nem a csajozás kérdésével foglalkoztak (legtöbben, persze), az idősebbeknek meg nyilván nem kell egy kis 14 éves kislány :) Viszont ahogy idősödtem és értem és fejlődtem, bár maradtam ugyanaz az ember, sőt, külsőleg se sokat változtam (magasságban pl semmit sem), valahogy máris sokkal jobban felfigyeltek rám a srácok. Nehéz volt kivárni, főleg, hogy ahogy te is mondod, körülöttem mindenki már találkozgatott, némelyeknek nemhogy első csók, de első szex is megvolt már, és én meg ott áltam, csóktalanul... De ahogy korábban mondtam: türelem rózsát terem, mire odajutsz, hogy már nem csak a harsány magukat kellető kis tinilánykák kellenek nekik, sokkal tapasztaltabbak és érettebbek is lesznek a fiúk, és te ezerszer jobban jársz, mintha most elmennél fűvel-fával.

2014. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hizz el, légy bunkó, szívtelen, arra vevők a pasik, es ez komoly, kipróbált recept!!

Egyébként 14 évesen én azt sem tudtam mi az a pasi:D

2014. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen még nem kell aggódnod. Még nekem sem volt senkim, sőt, a környezetemben is alig-alig vannak párkapcsolatok. Ha valaki tetszik, akkor beszêlgess vele, járj olyan programokra, ahol ő is ott van, stb azután majd magától alakulnak a dolgok. Ha még nem találtál ilyen személyt, akkor csak élvezd az életet, sokkal könnyebb egyedül, koncentrálj magadra. Mivel 14 éves vagy, ezért.valószínűleg jövőre gimnáziumba/szakközépiskolába mész, ahol lesz esélyed ismerkedni.

Ma mégsem jön össze, akkor sem kell ezen parázni:-)

16/L

2014. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

21:11


Nem! 14 évesen engem sok minden más dolog jobban érdekelt, mint a pasizás/csajozás. Végképp nem azon járt az eszem, hogy miért nem...?

2014. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!