Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel msnen beszéltünk stb.Tökjól eltudunk beszélgetni msnen csomó mindenben hasonlítunk is.Aztán kérdeztem tőle nincs-e kedve találkozni és nagy boldogan írta hogy de persze van.Aztán ma is beszéltünk ottvolt bnőjénél és bnője felvett msnre engem és hol ő írt hol a bnő.Aztán megbeszéltük hogy akkor mikor találkozunk (én fél2re tudok ottlenni ő aztmondta hogy ő fél3ra mert alszik.... nemigaz hogy nembír ilyenkor fölkelni fagyhatok szét egy órát..de mind1) aztán bnője írta hogy nah akkor majd találkozunk mert énis ottleszek.Nah és ezazz.... én nemakarom hogy őis ottlegyen.Volt már ilenben részem nemegszer hogy jött a bnő is és általában ilyenkor ők tökjól elvannak dumálnak stb és mintha ottse lennék....Azokkal a lányokkal akik nemmertek vagy nemtudom miért egyedül eljönni azok közül egyikkel sem lett komolyabb dolog.Nekem kedvem sincs így már találkozni vele hogy tudom nem egyedül lesz.Szerintetek mitcsináljak?Nemtudom aztmondani hogy a bnőd nejöjjön már mert elég bunkóság lenne....Szerintem így inkább else megyek majd kitalálok valamit....Ti mittennétek ilyenkor? Lehet tényleg elkéne mennem és akkor látja milyen vagyok stb és ha akar még találkozni akkor következőre már egyedül jönni de nekem ez valahogy így elég sz*r....Nemtudom mitcsináljak.... aztán még azis jön hogy semmi kedvem egyedül elleni ott a hidegbe főleg így hogy tudom nem is egyedül lesz...Ti mittennétek? Mondjam azt hogy most nemtudok menni mégsem találkozzunk majd máskor és majd mondjam neki hogy egyedül jöjjön?
2009. dec. 23. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Szerintem ez elég gyerekes,hogy hozz a baránőjét,a barátnő pedig hihetetenül tapintatlan.

Szerintem írj a lánynak egy e-mailt vagy hívd fel és mondd el neki,hogy nagyon megkedvelted,kiváncsi vagy rá és alig várod a találkozást,de így is ideges vagy a találkozó miatt,nem lehet-e,hogy csak kettesben találkozzatok és később kerítsetek sort arra,hogy bemutasson a barátnőjének.Azt mindenképpen tedd hozzá,hogy valami nyilvános helyen találkoznátok,nem kell félnie stb.

2009. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 16 szóval szerintem azt a fél egyedül dolog már nem aktuális meg nem is olyan kis szent a lány..... Amugy nyilvános helyen találkoznánk(nagybuszmegálló).De akkoris.....ha felhívom és mondom neki akkor mitmondana őis a bnőjének? És hát igen... bár szerintem ő hívta bnőjét bár azis gondolkozhatna azért....Inkább mondjam le a holnapi talit és beszéljek meg vele majd egy másikat és akkor mondjam hogy egyedül jöjjön?
2009. dec. 23. 00:37
 3/7 A kérdező kommentje:
vagyis az már mai tali már 3/4 1 :D
2009. dec. 23. 00:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld ahogy jónak látod.Igazából nem értem,hogy a barátnő miért nem veszi a lapot és marad otthon.Lehet,hogy a lány ragaszkodik hozzá,akkor előfordulhat,hogy legközelebb is azt mondja ketten mennek vagy sehogy.Sajnálom,mert azért ez nem túl gyakori,ennyi idősen az ember a randijait egyedül szokta intézni.Mindenesetre vagy most vagy legközelebb mondd el neki,hogy jobban örülnél,ha kettesben lennétek,mert őt szeretnéd jobban megismerni. Remélem belemegy!Sok sikert!
2009. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a holnap talit lemondom és majd beszélünk még ugyis bár nemtudom talán két ünnep között lehetne talizni vagy ha nem akkor majd jövőre találkozunk suliba mert hétfőn őis ottvan ahol én hétfőn őkis abban az épületben vannak max ott beszélek vele....Vagy valahogy jólenne kideríteni hogy őcsak mint barátot akar vagy komolyabban is érdeklem.....Ezt hogylehetne kideríteni.....
2009. dec. 23. 00:49
 6/7 anonim ***** válasza:
tutira lemondanám... pfff...
2009. dec. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem lehet így ismerkedni de mind1.....bunkó köcsög sem akarok lenni szóval....
2009. dec. 23. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!