Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő becézgetések, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő becézgetések, mit lehet tenni? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

Édesem, drágaságom, szerelmem, cukorfalat meg a többi nyálas szó.

Engem teljesen kiakaszt már a barátom ezekkel. Annyira utálom ha így szólít valaki, mondtam már hogy szólítson a nevemen, de nem megy neki...

Már attól is frászt kapok ha másokat hallok így beszélni.


2009. dec. 23. 01:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
cicamica turos bukta lepényem pörköltöm kovászosuborkám savagyitot aszalt palacsintám.. :D összehajtható koton billentyüzetem :D tehénszaros pörköltalmám :D ez jobb :D?
2009. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*savanyított
2009. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

az elsőn behaltam XD


kérdező pedig próbálja nyomatékosítani a barátjának, hogy neki ez nem tetszik. előbb utóbb csak leszokik róla.

2009. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
savanyu néger muffomm mlöncsös tejes pinám :D
2009. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Gondold végig alaposan : közöttetek alapvető problémák vannak!!!


Akit szeret az ember (VALÓBAN!) azon mindent szeret...

Az ujját, kezét, körmeit, szemét, mosolyát, szavait és mindent, amit mond!... Akibe szerelmes vagyok, attól a leggügyébb becézgetés is kedvesen hangzik!


A barátod téged valóban szerelemmel szeret, buta kis becéző szavakat talál ki, ami neki kedvesnek tűnik, de ha téged taszít, akkor te nem vagy belé szerelmes!...

2009. dec. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Az idióta becézgetéseket én sem szeretem. Csak szépen, szolidan.
2009. dec. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyet értek a ma hajnali 02:21-es hozzászólóval. Nekem olyan személytelennek tűnik az a kapcsolat ahol egyik fél sem becézi a másikat. Az is igaz, hogy vannak durvább becézgetések.De kedves kérdező amit a barátod neked mond becéző szavakat abban kivetni valót nem találok. Nekem tetszenek és szívesen hallom a barátomtól mikor így becéz. Még cicámnak szólít. 29/N.
2009. dec. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
engem az előző barátom tündérkémnek becézett,ésén úgyimádtam:)
2009. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem mindig cicának hív,de ez engem egyáltalán nem zavar :D
2009. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes az ember, akkor még ezek a nyálas, elcsépelt azavat is jó esnek. tapasztalatból mondom. Mindig utáltam az ilyen szavakat, de mióta megtaláltam az igazit, azóta van: tigrisem, bébifókám, és minden... :) Ha frászt kapsz, nem vagy szerelmes.
2009. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!