Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő becézgetések, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő becézgetések, mit lehet tenni? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

Édesem, drágaságom, szerelmem, cukorfalat meg a többi nyálas szó.

Engem teljesen kiakaszt már a barátom ezekkel. Annyira utálom ha így szólít valaki, mondtam már hogy szólítson a nevemen, de nem megy neki...

Már attól is frászt kapok ha másokat hallok így beszélni.


2009. dec. 23. 01:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mi is szeretjük egymást, de sohasem szólítgattuk egymást így...és nemis fogjuk. egyikünk sincs odas ezekért, és ez nemazt jelenti h problémák vannak kettőnk között, hanem azt h túl elcsépelt, túl nyálas, és nemvagyunk ioda értük.

24L

2009. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jönnek be ezek. Beszéld meg vele.


Én szeretem, ha becézget, persze a nagyon "durva" csöpögős szövegeket már poénosan mondja. :)) Jól esik, és neki is.

Elhiszem, hogy enélkül is lehet teljes egy kapcsolat, vagy hogy írjam, de enélkül olyan merevnek tűnne NEKEM.

Pl párom apja a feleségét így írta be (kamu nevet írok) Nagy Zoltánné. Nem azt mondom, hogy édes tüncimüncikémet írjon be, de pl Feleségem, vagy Gizikém, akármi mást.

2009. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

engem is marhára irritál XD

van egy mindenki által használt becenevem(ugy is mutatkozok be), és nem tudom érteni, az az ember akivel együtt vagyok mérnem tudja ugyanazt használni.. -.-

2009. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ekeke ***** válasza:

Vannak, akik így élik meg a szeretetüket, szerelmüket, mások pedig másképp. A barátodnak szépen el kell mondani, hogy a szeretet a szeretett személyért van, tehát ha téged idegel a dolog, keressen egy fix nevet és azzal nevezzen meg.


Még egy adalék: szerintem a becézgetők egy jelentős része azért becézget, mert nem akar lebukni véletlenül rosszul kimondott névvel, mert párhuzamos viszonyai vannak. De találkoztam olyan párossal, ahol a kifejezetten gnóm és taszító jellemű, de pénzes csávókát összevissza ajnározta a nője, akin világosan látszott, hogy köp az emberre és egész tudatosan bánik vele úgy, mint egy óvodással.

2011. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!