Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telik, amíg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik, amíg ez rendezősik bennem? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy hihetetlenül kedves srácot. Nagyon tetszik a személyisége. Jól eltudunk beszélni,bármi is legyen ő mindig meghallgat engem,és ha tanácsra van szükségem rá számíthatok. Nekem nagyon fontossá vált,és nem szeretném őt elveszíteni,vagy megbántani. A helyzet az hogy tetszek neki,és ha azt mondanám neki hogy szeretlek,akkor ez az érzés nem lenne viszonzatlan. Viszont nem vagyok teljesen biztos abban hogy szeretem,bármennyire is eltudom képzelni magunkat együtt. Tudom hogy csak akkor mehetek bele ebbe a kapcsolatba,ha biztos vagyok az érzéseimben,és azzal is tisztában vagyok,hogy ő is azt akarja hogy őszinte legyek hozzá. Ezt megis beszéltük,de nagyon rossz érzés lenne ha nemet kéne neki mondanom. Tudom hogy az elszomorítaná és így énis szomorú lennék,mert fontos lett a számomra. A kérdés az hogy mennyi időnek kell eltelnie,hogy határozottan tudjak neki válaszolni. Mit tanácsoltok?
2014. ápr. 22. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csak annyira nehéz ez az egész. És nem csak nekem rossz,hanem neki is,nyilván bizonytalanságban élni nem jó. ://
2014. ápr. 22. 20:22
 12/22 kismutyesz_ ***** válasza:
Akkor meg kell szabadulni a tüskétől :)
2014. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De ha tudom hoyg tudnám szeretni,akkor miért mondajk mindjárt nemet? :P
2014. ápr. 22. 21:15
 14/22 anonim ***** válasza:
1-es vagyok... én rózsaszín felhőknek és lila ködnek ismerem... de végülis mindegy, mindenki használja, ahogy tetszik neki. :P
2014. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kismutyesz_ ***** válasza:
Kérdező! Még mindig biztos vagy ebben? :/
2014. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 kismutyesz_ ***** válasza:

"Viszont nem vagyok teljesen biztos abban hogy szeretem,bármennyire is eltudom képzelni magunkat együtt."


Aztán meg azt írod kommentbe, hogy tudnád szeretni. Akkor hogy is van ez? Bocsi most tűnt fel.

2014. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy érzed, hogy jól meglennétek együtt és összeilletek, szerintem próbáljátok meg.

Lehet, hogy csak ez a kezdőlökés kell hozzá. Másrészt... ha Ő egyoldalúan szeret téged hosszasan, az később átfordulhat keserűségbe, csalódottságba és még ha barátok is vagytok most, ez később elmúlik, mert Ő többet akarna, te pedig nem tudod neki azt megadni. Szóval onnantól, hogy neki több vagy, mint barát, már nem lehet azon a szinten fogni.

Ennélfogva vagy utasítsd el végleg, vagy próbáljátok meg együtt.



Talán csak annyit még, hogy ha tényleg annyira jól elvagytok és tetszik a személyisége, talán érdemesebb lenne megpróbálni, mintsem megbánd később, hogy sosem tetted.

2014. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Kismutyesz - azt írtam hogy tudNÁM szeretni,és azt hogy nem vagyok biztos benne hogy szeretem. Szerintem ez a kettő nem üti egymást,mert ténleg tudnám szeretni,MERT eltudom vele képzelni magam.

Am másik válszoló köszi a választ. Pont ettől félek én is hogy későn fogom megbánni,mert ha most vissazutasítom és később fog nálam ez az érzés kialakulni,akkor utána bánni fogom. Ezért sem könnyű ez a helyzet,és az csak ráadás hogy gyorsan elkéne dönteni,mert ez senkinek sem kellemes.

2014. ápr. 23. 19:09
 19/22 kismutyesz_ ***** válasza:
Pau Tailorral egyetértek, tényleg ne tököljetek annyit, hiszen itt vagytok egymásnak, találkozzatok minél előbb. ;) Csak így lehet egyről kettőre jutni. És ha vannak is konfliktusok nem azt kell nézni, hogy most akkor mással tuti nem lesz, mert lesz. Csak nem mindegy, hogy kivel, mert van aki kitart melletted még ha bele döglik is, de van aki nem becsül meg téged ennyire. A lehetőség adott, a kezdő lökést megadtuk. Szerintem minden a javatokra szól, talizzatok, aztán majd valami lesz.
2014. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Túl korai lenne még megpróbálni,főleg így hogy bizonytalan vagyok. De viszont így a lehetőség elveszik,ismerem magam,hogy utána fogok sírni miatta,és akkor már nem tudok tenni semmitsem. Kihűlnek az érzései irántam,esetleg jön egy másik csaj. Ha várok azsem jó,mert aki biztos benne hogy szereti a másikat,biztos nem fog várni. Mondjátok akkor mi a helyes? Mindenben egyetértek veletek,mert igaz. Énis biztos ezt tanácsolnám egy olyan embernek,aki ugyanilyen helyzetben van,de könnyű mondani.
2014. ápr. 24. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!