Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, általában én kezdeményezek, h mikor talizzunk. Az egyik legjobb haverom azt mondta, h ez baj, mert elkényelmesedik a srác, és nem fog engem értékelni és küzdeni értem. De az van, h általában nálunk lógunk, mert náluk most jódarabig felújítás van, ezért persze h én kérdezem meg h feljön-e, ő magát nem szereti meghívatni. És általában már búcsúzásnál megbeszéljük a következő talit, és gyakran én hozom szóba. Csak igen, látom ennek a hátrányait, mert gyakran késik, meg eleve későbbre teszi a találkozót, úgyhogy a haveromnak igaza van, kicsit elkényelmesedett. Hogy tudnám finoman elérni, hogy ő kezdeményezzen, és ne azt érezze, h nem szeretnék vele talizni? Szóval h egy kicsit küzdjön értem.. mert hirtelen nem akarom megváltoztatni a dolgokat, elég feltűnő lenne.

bocsi a hosszú írásért. 19/L


2009. dec. 23. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy lehetőséged van, ne hozd szóba a következő találkozást, mintha nem jutna eszedbe. Vagy ne pontosítsd a dátumot, csak általánosságban beszélj: akkor majd talizunk, stb. Ha akar veled talizni, meg fogja kérdezni. Szerintem nem az a baj, hogy te kezdeményezed, hanem úgy érzem a leveledből, hogy kicsit túlságosan rátelepedsz erre a fiúra. szerintem kicsit nagyobb szabadságot kellene neki hagynod minden téren. legyen ő a férfi, a kezdeményezőbb fél.
2009. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!