Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom. Megeszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom. Megeszi a fikát!

Figyelt kérdés

te jó ég!! tegnap megint láttam h turkál az orrába aztán azt is hogy az ujjaival kis gombócot csinál belőle, nem birtam tovább nézni és addig is inkább behúztam a függönyt, aztán megint visszanéztem rá és akkor... akkor kapta be... áááá... úristen, utána meg hatalmasat veszekedtünk hogy nem akarok neki puszit adni... most ebben az idióta helyzetben mit tudjak csinálni??? hogy mondjam el neki h tudok a kis fikázásáról és sürgősen szokjon le róla?! Szakítás meg sem fordult a fejemben...de mondjatok néhány tippet hogyan közöljem vele tapintatosan!


(én 18 ő 20, 2 éves kapcsolat, fél éve külön élés)



előre is köszönöm szépen!!!


2009. dec. 23. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
20 évesen???? Durva. Szerintem ne finomkodj, mondd meg neki, hogy szokjon le erről az undorító dologról! Mert az oviban ebből kiszoktak már nőni.
2009. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Eddig meg megcsókoltad, mostmár meg semmi? Hülye vagy te, vagy hülye vagy te?:)
2009. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez komoly, akkor ő egy igen csak undorító ember. Ha ilyen beteg legalább ne mások előtt csinálja és főleg ne előtted. Tapintatosan ezt nem lehet megmondani, oda kell elé állni és meg kell neki mondani, hogy ez nem mehet tovább. Nem akarsz tőle teljesen megundorodni, mert ha tovább folytatja komoly következménye lehet. Ezt ne fenyegetve mondd, hanem higgadtan, ennyi. Az elsőnek igaza van, nem lehet ennyire neveletlen gyerek!!!
2009. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kedves 2. válaszoló, igen eddig megcsókoltam, de még csak az utóbbi időben vettem észre , szám szerint 2x....


egyszerűen nem akarom megsérteni, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, magam előtt... csak ajtóstúl nem ronthatok be, először kopognom kell... de aztán mit kell tennem, azt nem tudoM =ss vagy kicsit viccesen mondjak neki egy róla szóló történetet??


pl. képzeld el a buszon leült egy kissrác és mint akinek ez lenne természetes az ujját előbb az orrába utána a szájába kapta... és akkor hátha egy kicsit magára ismer... mit gondoltok erről??

2009. dec. 23. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Kenjél fülzsírt a szájára, ha nem jön be akkor egy marha nagy pofon...
2009. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

LOL!!!!

Ez kb. olyan mint amikor a nőnek bajsza van :D

2009. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is fikázik de szerencsére nem eszi meg! mindig rászólok h ne csináld, de kis időre hagyja csak abba, mert azt mondja h ez megnyugtatja:D:D:D Amúgy mond el a pasidnak h láttad h mit csinál.tuti elszégyelli magát h megláttad, de ezzel eléred sztem h többet ne csinálja a környezetedben. azt sztem ugyse tudod elérni h végképp hagyja abba mert ez már olyan nála mint a körömrágás!!
2009. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szám... Ha megtiltod neki, titokban úgyis meg fogja később is tenni, mert a szokásokat nagyon nehéz levetkőzni. Neked nincsen rossz szokásod? Ami felér a fikaevéssel?? Egyébként meg a "fika" egészséges. Nem vicc! Szerintem ezzel meg lehet barátkozni a részedről, a barátodat meg maximum jó modorra tanítgathatod, hogy ne előtted tegye mindezt ;)
2009. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

en is fikazok,de nem eszem meg.


egyszer mar lattam olyat,h a csavo a fulebe turkalt utana azt "kajolta".

2009. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szerintem mindenki elmondhatja magáról h turkál az orrába!! ez nem ciki pl otthon, ha máshol vagy akkor zsepivel egy eldugott helyen, na de hogy akinek a szájában "járok" és ott lehet egy kis fikadarabka az elég kiábrándító... az is igaz h szokásokról nehéz leszoktatni, mai napig nem tudja megszokni hha hazajön, amilyen ruhába volt, azt vegye le, mert ki tudja h a vonaton előtte milyen retkes ember ücsörgött azon a helyen, utána meg behozza a bacikat... meg kakilás után mosson kezet ("nem a kezemmel töröltem ki, hanem a wc papírral") szóval egy elég igénytelen ebbőla szempontból... hát az anyja sem igényes... hosszúszőrű kutyával alszik az ágyban, minden ruhája csupa szőr meg a kaja amit csinál, és az anyja nem veszi észre... de hát nem volt kitől rendet tanulnia... ugyhogy ezen sem csodálkozom... ki tudja ezt vajon melyik szülőjétől tanulta... na mind1 azt hiszem este lesz egy kis megbeszélni valóm vele...



köszönöm a válaszaitokat!!

2009. dec. 23. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!