Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyukája neki az igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukája neki az igazán fontos? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
A barátom mostanában elém helyezi az anyukája érdekeit (pl. adja neki a pénzt, holott nekem semmit nem vesz a kötelező ünnepeken kívül. Akkor is az utolsó pillanatba lekap valamit a polcról, de az anyukájának fél órán keresztül válogattunk...), a telefonban kedvesebben és szebben beszél vele, mint velem (egész pontosan "Drágám", "Imádlak mindennél jobban!" meg hasonlók és közben majd' elcseppen), és ha el merem mondani a véleményemet az anyukájával kapcsolatban, leharapja a fejem, ha nem ajnározom túl. Csak nekem tűnik rendellenesnek a viselkedése? Mi erről a véleményetek?
2009. dec. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni az anyját, és kedveskedni neki. Ha ez nem jön be, és nem változik a helyzet,és tudod, hogy nem fogod bírni, akkor hagyd el. Semmi értelme anyuci pici fia mellett örökké a háttérben lenni. Nem azt mondom, hogy ne szeresse az anyját, de ha téged meg teljesen elhanyagol, akkor semmi értelme az egésznek.
2009. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

simon and garfunkel mrs robinson


retafdog

2009. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hanyagol el teljesen, csak elindultunk egy ilyen irányba. Egyébként az anyukája nagyon aranyos velem, de míg számomra a barátom "szívének a legédesebb csücske" van fenntartva, addig anyucit "teljes szívéből IMÁDJA". És így is fogalmaz. Ez benne a legbántóbb. Segítsetek, pls...
2009. dec. 23. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:

könyörgöm...azaz anyja...egyáltalán nemis értem, hogy hogyan lehetsz féltékeny az anyjára.

lehet megvan rá az oka h miért szereti ennyire az anyját. ebbe te ne szóljál bele, mert komoly vitákat fog szólni a dolog.

2009. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A "Drágám" meg az "imádlak mindennél jobban" kicsit beteges... Véletlenül nem egyke a barátod? Nem váltak el a szülei? Sok önző anya akinek semmi sikere nincs az életben, sem szakmailag, sem magánéletileg, úgy neveli a gyerekét, hogy szinte szerelmes belé... Hány éves a barátod?
2009. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uram atyám, mindent felsoroltál... elváltak régen a szülei, most munkanélküli az anyukája és egy munkanélkülivel él együtt, és nincs testvére a barátomnak... 21 éves.
2009. dec. 23. 14:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Most mi tévő legyek?
2009. dec. 23. 14:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Légyszi, segítsetek, mert nagyon nyomaszt!
2009. dec. 23. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, azt nehéz megmondani, hogy mit tegyél, ellenben azt elmondom, hogy mit NE tegyél.

Soha ne kényszerítsd, hogy válasszon közted vagy az anyja között, mert az utóbbit fogja választani...

2009. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok az megint, akire írtad, hogy mindenbe beletrafált :)

Hát igen, mondhatom tipikus... Nagyon nem tudsz mit tenni, ez az anya olyan majomszeretettel nevelte a gyerekét, hogy ebből kihúzni a srácot nem lehet. Amikor majd otthagyod, és a következő is otthagyja, aztán a következő is, és 40 évesen ott lesz egyedül az anyjával, akkor majd rájön. De lehet, hogy akkor sem.

Sajnos ebből csak akkor lehet kijönni, ha az ember belátja, hogy az anyja valójában nem szereti. Ugyanis az, hogy ki akarom sajátítani a gyerekemet, az nem szeretet. Úgy nevelte, hogy mindenki rossz, az egész világ rossz kisfiam, de anyu mindig itt lesz neked! Anyu majd mindent megold, mert anyu szeret!

Olyan is van, amikor négyszemközt tömik a gyerek fejét, hogy "ugye tudod fiam, hogy soha senki nem fog úgy szeretni, mint én?" és hasonlók...

Mint pszichológus azt mondom, hogy ha önszántából eljön hozzám valaki, hogy ez a gondja az anyjával, akkor semmi gond, simán tudok segíteni. Ha viszont jó neki így ahogy van, akkor bármit mondhatsz neki, úgyis csak rossz leszel. Mint magánember azt mondom, gondold végig, hogy akarsz-e örök második lenni mindenben? Soha semmit nem fogsz tudni olyan jól csinálni, mint anyukája... se főzni, se takarítani, se semmit sem.

Volt olyan esetem (szerintem több is volt, de egyszer vallotta be konkrétan) hogy az anya lefeküdt a fiával... Ez sem annyira ritka, bár persze ez a kisebb arány.

Ha gondolod írj privátban.

Szép estét!

2009. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!