Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van már egy barátnőm egy éve, és egyik nap bejelentkezve hagyta a facebookját és hát sajnos meg néztem a leveleit... És láttam hogy egy csomó ember (fiúk) írkálnak neki hogy milyen jól néz ki meg hasonlók. Válaszolt is rájuk. Ezután persze meg kérdeztem, hogy miért csinálta mert szerintem nem kellett volna visszaírnia. De azt mondta, hogy nem érdeklik csak jót tesz az önbizalomának. Ti mit szólnátok, szerintetek igaza van?

14/F



2014. ápr. 23. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, ha a páromon kívül más férfi is megdicsér (pedig imádom Őt), ebben nincs semmi.
2014. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha semmi olyasmit nem írt vissza, ami féltékenységre adna okot, akkor szerintem nincs benne semmi. Ha nem írna vissza, legalább egy köszönömöt, vagy ilyesmit, az szerintem elég bunkóság lenne.
2014. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amíg nem találkozgat velük addig nincs gond, am meg ha kapcsolatban vagytok és látják facebookon akkkor nem lesz baj, amugy meg mondogassa h veled van mert különben nem szállnak le róla egyhamar :D és foglalkozz vele többet és ne olvasd az üzeneteit kocsog :D
2014. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!