Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, a csajom 30. És piszkáltam hogy menjünk buliba és erre azt mondta nekem, hogy ő az idősebb, a tapasztaltabb és a dominánsabb úgyhogy tudjam hol a helyem!! WTF??

Meg hívom telefonon és 30x kicsöng mire felveszi és azt mondja: értékelem a kitartásod. Ez mi???


4 évig voltam egy nálam 10évvel idősebb pasival, de az nem mondott nekem ilyeneket!!



2014. ápr. 24. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A dominancia nem arról szól, hogy k.cs.g vagyok a másikkal és állandóan cseszegetem, hogy azt csinálja, amit én akarok. Igaz, én férfi vagyok... Szerintem a csajnak elég rossz tapasztalatai voltak korábban és nem akar téged is elveszíteni, ezért tesztel és ezért próbál magabiztosnak tűnni, csak nem veszi észre, hogy átesett a ló túlsó oldalára és pont emiatt fogod otthagyni.
2014. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogja otthagyni... :)
2014. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

mi teljesen egyenrangúak vagyunk a barátnőmmel, de az exem pont egy ilyen nem normális....hagyd ott, mert ezek nem változnak meg


20/L/L

2014. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez még pasinak is bunkó lenne.
2014. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"A helyed ott van, ahol szeretnek" /-Phil Collins/ Ákos-Tarzan mese- /

Na szóval, akkor mellette nincs helyed, hagyd ott;) Találsz majd valaki jobbat nála!!:)

2014. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas egy nő! -.- otthagynám a francba, rajtam aztán ne uralkodjon! Kezeljen egyenrangúként. Nem hinném hogy szeret téged egyébként. Mintha kihasználna téged, játszadozik veled.
2014. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szemszögéből is meg kéne vizsgálni ezt. Valamiért NAGYON nem akar veled elmenni egy leszbi-buliba. Vajon miért? Talán túl sok az ex? Talán kisebbrendűségi komplexusa van, ha leszbikusok közé "visz" téged? Talán az uralkodási kényszere feletted egy mély önbizalomhiány? Az az érzésem, hogy köztetek alapvető kommunikációs problémák vannak.
2014. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát elég bunkó a csájjé, de nem mondok semmit mert csak te tudod,h neked kell-e ez az egész vagy nem.
2014. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem teljesen jogos a felháborodásod, hiszen lekezel téged. Hogyan szokott viselkedni veled? Mindig ilyen rideg, vagy csak vannak ilyen pillanatai? Az "értékelem a kitartásod" -nál szerintem tesztelte, hogy meddig vagy hajlandó arra várni, míg felveszi. Különös. A következő hasonló kirohanásánál mindenképp mondd meg neki, hogy nem esik jól, hogy így bánik veled. Ha rosszul fogadja, és nem tudjátok megbeszélni, akkor fel is út, le is út, adios.
2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!