Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik irántam egy fiú sem? 15/L

Figyelt kérdés
Szép vagyok, nem a leggyönyörűbb, de szép. A barátaim szerint kedves vagyok, bár kicsit felénk szóval szükségem van egy kis időre hogy feloldodjak idegenek között. 1.nek vettek fel az iskolába, ha ez számít :D

2014. ápr. 24. 19:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vannak fiú barátaim, főleg általánosbol.
2014. ápr. 24. 19:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a kép:D
2014. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Najó hát ez kezd kicsit kínos lenni...Nagyon cukik vagytok fiúk, hogy küldtök üzeneteket, hogy ismerkednék-e. De már írtam, hogy nem vagyok az online ismerkedés híve. :)
2014. ápr. 24. 19:56
 14/17 anonim ***** válasza:

Re:#9

Talán unalmas vagy, nem kelted fel az érdeklődésüket, nem látnak benned semmi extrást, mi több, lehet, hogy észre sem vesznek, fel sem tűnsz nekik. Asszem, nekem jött a kérdés, tehát hogy még aki észrevesz, talán az is túl átlagosnak tart. Vagy még nem látják benned a nőt, vagy őket nem foglalkoztatja még ilyesmi, hogy járás, meg hát esetleg nem szoktál feltűnősködni, hangosan megnyilvánulni, ezért talán azt se tudják ,hogy milyen vagy, hogy vélekedsz a világról, stb; de amúgy ezek nem bajok, amiket írtam, és nem is biztos; vagy lehet még, hogy nem gondolnák, nem feltételeznék rólad, hogy akarnál kapcsolatot, nem gondolnák, hogy partner lennél meg kapható ilyesmire, meg hogy foglalkoztatnának téged már olyan "járós" értelemben a fiúk. De am szerintem ne is akarj megváltozni, hát ha ari vagy, akkor szerintem teljesen jó, meg am az is lehet, hogy a környezetedben a fiúk a bevállalós, vagány csajszikat szeretik.

2014. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát az utolsóban teljesen igazad van :)

A fiúk általában az enyhén feltűnésmániás, hangos lányokra figyelnek fel, legalábbis én így veszem észre.

2014. ápr. 24. 20:34
 16/17 anonim ***** válasza:
*meg még olyan - a "szürke kisegérhez"- hogy csak úgy van, és nem kavarja fel a port, ahol van; nem tesz mély benyomást senkire, ha odamegy valahova, ott ugyanaz az állapot lesz megin, mintha ott se lett volna, nem hagy nyomot.
2014. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*miután elment, bocsánat,mégegy előzőhöz:$:)
2014. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!