Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Mindig nehezen alakítottam ki kapcsolatot!

Most hátrányból indulok mert van egy gyerekem.

Eddig gátlásos voltam mert kicsit husisabb voltam a kelleténél. Változtattam és fogytam. Most az alak jó lenne de nesze nekem ez se jó. Mégpedig a nők ugye egyből mellből fogynak. Na marha jó. Már van egy gyerekem ez amúgy is betett a melleimnek most meg lefogtam ez meg még inkább. Lógnak,csofadtak és össze is mentek. Most ezért lettem gátlásos.

De így nincs jó megoldás semmire. Ha dundi vagyok azért nem kellek így meg majd ezért a férfiaknak! :(

Már el vagyok keseredve... Le se mernék vetkőzni senki előtt.



2014. ápr. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan :) amugy egy szolid műmell megoldás lehet ha a lelkedet tényleg ennyire bántja a dolog, de szerintem nincs akkora gáz mint azt te gondolod, ha arcra és személyiségre aranyos vagy akkor a mellek csak mellékesek ;)
2014. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem szívesen nézegetne egy hasig lógó gyűrött papírzacskó kinézetű mellet. A műtét az nem megoldás. Ha egyedül maradok se feküdnék kés alá!
2014. ápr. 25. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj van ez így, de ha így állsz a dolgokhoz és ilyen negatív vagy akkor sose lesz kandúr cicád.
2014. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
küldj egy képet hátha csak bebeszéled ezt magadnak, legrosszabb esetben elszörnyülködöm :D , de tuti nem olyan rossz a helyzet mint ahogy gondolod :) legalább egy véleményt kapsz egy idegen sráctól 22/f
2014. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr. Truth ***** válasza:
Nekem is kuldj :) szeretem a gyermekes anyukákat :)
2014. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem küldök senkinek! ;)
2014. ápr. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!