Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell az idősebb húszas (25-28) pasiknak barátnő? Inkább a haverokkal lógnak.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kéne csak túl sok vagyok nekik:P f26
2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy nekem nagyon is kéne egy szerető barátnő. leszarom már a haverjaimat.
2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25-28 éves egyedülálló fiúk többsége túl van pár kapcsolaton, minimum egy komolyan, és nem akarják feltétlen egy hosszabb kapcsolattal elkötelezni magukat. Jó ez így lehet hülye kijelentés, de én így vagyok 27 évesen. Elegem volt már a hosszú távú kapcsotokból nekem nem jött be, csalódtam már lányokban, és untam is már rá. Csak hogy lefeküdjön velem nem ámítok lányt, inkább a hébe-hóba összejövő alkalmi kapcsolatot keresem, és nem csak én vagyok így.
2014. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm.. Mert sok esetben feleségük van???

A ferjem 27.. A környezetemben még 4 en vannak így, vagy tartós kapcsolatban, csak ők nem akarnak házasodni.. Akinek nincs az nem akar, mert minek címszóval, vagy nem heverte ki a szakítást, így "lukról, lukra" jár, ha szépen akarom írni, tehát épp a szingli csajozós időszakát éli

2014. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!