Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Unatkozok" a kapcsolatba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Unatkozok" a kapcsolatba. Nem érzem már olyan jól magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapja tart a kapcsolat a barátnőmmel.Még az elején volt egy első közös csók amit kicsit korainak gondolt.Elfogadtam,gondoltam majd talán később.Most 4 hónap után se szeretne még csókolózni,mert ahogy mondta "nem áll készen rá."Szóval az ölelésen,puszin és az együtt töltött hétvégéken kívül nincs semmi.Mondjuk hétvégente is ritkán találkozunk,mert általában van valami dolga...Én már nem érzem magam olyan jól így hogy még smárolni se akar.Azért ennyi idősen persze hogy igénylem,szóval nem velem van a baj.A csóknál többet persze még nem is említettem,mert akkor meg egy "perverz fasz" lennék.Szerintetek mit csináljak?Mert amikor elmondom neki hogy én nem érzem jól magam így akkor még ő van megsértődve.Kérlek segítsetek...16/F

2014. ápr. 26. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit vergődsz vele ha 4 hónap után megcsókolni se akar? Nem is az, hogy szexeljetek 4 hónap után, de randizni, csókolózni, smárolni bőven lehetne. Nem akar a kislány semmit tőled, ha nem szúrná ki a szemed haver. Lépj tovább.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts.. Lány vagyok, és amikor szerelmes vagyok másra sem tudok gondolni, csak hogy megcsókoljam a szerelmem és minél közelebb legyek hozzá.. Csak pasi kell neki, nem te.
2014. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Martin55 ***** válasza:
Beszélj vele és kérdezd meg tőle miért nem akar ? Ismered azt ha már 4 hónapja tart és döntsd el hogy tényleg így gondolja vagy nem :)
2014. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!