Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit tűrjek el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tűrjek el az első igazi szerelmemnek? Két véglet. Egyszer hősszerelmes, másszor fojtogat:S

Figyelt kérdés
Ő életem első igazi szerelme. Megőrülök érte amikor normális, de amikor bekattan valamin teljesen megőrül. Idegi alapon van nála.. Nagyon indulatos férfi. Megkértem hogy változtasson, és egy kicsit sikerült is neki de még mindig be tud kattanni. A legfájóbb, hogy nem is adok neki okot rá..:( Már attól is idegbeteg ha megnéznek az utcán, ami elég gyakori. Hihetetlen mértékben féltékeny. Mit gondoltok mi lehet a megoldás?:S
2009. dec. 24. 14:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tényleg ne várj sokáig. Van egy barátnőm, akinek ugyanilyen volt a barátja. Állandóan neki esett stb. Egy darabig ő is mentegette aztán meg már csak szimplán nem merte ott hagyni volt, olyan hogy hóban fagyban a lány mezítláb rohant ki a buszmegállóba mert annyira félt tőle. És mikor utána ment a kocsival hogy szálljon be egyszerűen nem mert nemet mondani. És minden folytatódott, a lényeg hogy nagyon nagyon nehezen tudott véget vetni a kapcsolatnak. És ma is bújkálva éli új kapcsolatát, mert állandóan a csajt keresi és meg akarja ölni az új barátot, pedig nincs szó megcsalásról.
2009. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, hasznos volt! Ez is igazolja azt amiben bíztam, hogy ez nem egészen tudatos dolog nála.
2009. dec. 24. 15:07
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát igen.. én is rettenetesen félek tőle ilyenkor..nem merek neki nemet mondani mert tudom mi történik utána. Fel sem merül bennem hogy megcsalom, de ha szakítanánk és lenne egy új barátom, egész biztos hogy nem lenne nyugtunk tőle. De a fura a dologban hogy én nem akarok mást, csak.. valamit kezdeni kéne ezzel az idegbajával:S Mert ezt leszámítva álompasi... Jó lenne kideríteni hogy orvos némileg segíthet e ezen:/..
2009. dec. 24. 15:11
 14/24 anonim ***** válasza:
Viszont nem elég a szerelmed a gyógyításához. A szerelme is elég önző.
2009. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akit meséltem az előbb, ő ugyanezért volt a pasival, mert első nagy szerelem, és sokáig azt hitegette magát hogy jó csak rossz napja volt stb. Meg szereti.. Te is szereted ezt elhiszem, de az az igazság hogy ez már nem tart sokáig előbb-utóbb eleged lesz és a szerelem egyik napról a másikra fog elszállni amikor rájössz hogy mennyivel értékesebb vagy annál mint hogy ezt eltűrd. Tudom hogy benne a kapcsolatban nehéz ilyen döntéseket meghozni de ezen te nem tudsz segíteni. Én azért szurkolok neked, hogy véget tudj ennek vetni.
2009. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De sajnos.. kicsit komplikáltabb a dolog.. a múltban történt valami, ami miatt az önbecsülésem körülbelül a nullával egyenlő.. Ebből fakadóan tűröm el a férfiak "hülyeségeit". Barátnőm szerint ez egy ördögi kör, és sosem szabadulok meg tőle, és abban se reménykedjek hogy megváltozik:(
2009. dec. 24. 15:20
 17/24 anonim ***** válasza:
A mániás depresszió is romantikus betegség, de szerintem kezdenek elcsépeltek lenni.
2009. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én sem válogathatok, de jobb egyedül, mint azokkal, akik nem becsülnek. Ennyit bármelyik idegentől megkapok.
2009. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyképűnek tűnni, de sok fiú lenne akik tudom hogy szívesen velem lennének. Barátnőm szerint a "fél karjukat odaadnák" ha velük lennék, de én mégis ebbe a fiúba szerettem bele.. Csak idővel jöttek a problémák. A múltbeli esemény pedig.. hát nem szeretném leírni.. annyi elég hogy erőszak történt.. ez azt váltotta ki belőlem hogy tűrök, és nem érzem azt hogy jobb járna nekem..
2009. dec. 24. 15:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor főleg nem értem. Talán neked sem ártana egy kis segítség.
2009. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!