Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit tűrjek el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tűrjek el az első igazi szerelmemnek? Két véglet. Egyszer hősszerelmes, másszor fojtogat:S

Figyelt kérdés
Ő életem első igazi szerelme. Megőrülök érte amikor normális, de amikor bekattan valamin teljesen megőrül. Idegi alapon van nála.. Nagyon indulatos férfi. Megkértem hogy változtasson, és egy kicsit sikerült is neki de még mindig be tud kattanni. A legfájóbb, hogy nem is adok neki okot rá..:( Már attól is idegbeteg ha megnéznek az utcán, ami elég gyakori. Hihetetlen mértékben féltékeny. Mit gondoltok mi lehet a megoldás?:S
2009. dec. 24. 14:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
te leszel a következő gyáli lány, ha nem változtatsz... sajnálom.
2009. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Azért abba gondolj bele, hogy az egy dolog, hogy veled ezt csinálja... De ha te vele maradnál, mert szereted, onnantól neked kuss van. Ha családot akar, családot kell alapítani. A gyerekekkel szerinted nem fog ugyanígy viselkedni? Akkor már azért is felelslős leszel, hogy a gyerekeidet veszélybe sodrod egy ilyen emberrel.


Nekem elhiheted, az én apám is mániákus depressziós volt. Többször volt hogy éjszaka szöktünk el otthontól, menekültünk előle a sötét kis utcákon hogy ne találjon meg, közben jött utánunk késsel és ordibálta hogy megöl... Hát sorolhatnám még, hogy miben volt részünk, de inkább nem teszem.


Na mindegy, csak annyit akartam mondani, hogy a felelős döntást akarsz hozni, akkor ne csak a jelenben és ne csak magadban gondolkozz.....

2009. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia!Volt 1 párom aki szintén hasonlóképpen viselkedett mint a tiéd, bár egyszer sem ütött meg.Mikor azt mondtam, hogy vége, nagyon sokáig hívogatott, hogy öngyilkos lesz, mert nem tud nélkülem élni.Én végig tartottam magam, és egyszer sem mondtam, hogy megbocsájtanék neki.mikor észrevette, hogy már semmi esélye, leszállt rólam.Azóta más viseli el a hülyeségeit!
2010. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát.. mindenki mondja hogy nehogy azt higgyem hogy könnyű lesz vele szakítani.. Egyszer könnyen lehet hogy elegem lesz, de egyenlőre szeretem és nem akarok mással lenni.. csak visszafoghatná magát néha:/
2010. jan. 2. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!