Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ilyen vagy csak ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen vagy csak ő?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem 3 hónapja vagyunk együtt. Egy hete volt először, h hozzábújtam és elkezdtem neki azokról a dolgokról beszélni amikről mással nem. Tehát személyes, lelki, családi gondokról. Nem azt mondom h rázúdítottam mindent csak próbáltam vigaszt találni nála, komolyabb dolgokról beszélni vele. Igazából eddig ha valami baj volt, például elestem ő csak nevetett. Ezt meg is értem, de amikor látta rajtam, hogy fáj, vagy nem volt épp kellemes akkor is folytatta. Most amikor beszélgettem vele akkor is csak olyan válaszokat adott, h "aha", "ja", "igen". Én rákérdeztem miért csak ennyi a válasza, amire ő azt mondta, h "Nem tehetek róla, nem tudom átérezni" Én megértem még ha nem is tudja átérezni, mert teljesen mások a családi körülményei, de azért azt elvártam volna, h némi érdeklődést mutasson az érzelmeim felé... Ettől függve szeretem, és úgy érzem ő is engem. A kapcsolatunk ezen kívül tökéletes, viszont ez nagyon rosszul esett és nehezen lépek túl rajta az biztos. Pedig próbálok. Vagy velem van a baj?
2009. dec. 24. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... megerőltethetné magát, szerintem bunkó. Beszélj vele.
2009. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mégis hiányzik a barátodból az érzelem és írtad,hogy a kapcsolatotok tőkéletes akkor miért nem figyel oda,ha beszélsz neki a problémáidról csak h "aha"? A harmadik hónapnál műtartotok akkor még ezer fokon ég a szerelem 2 ember között de lehet,hogy te érzelmileg jobban szereted mert ilyen típús vagy.
2009. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A pasik nem azok a lelkizős típusok...

Én barátom se tud többet tenni minthogy végighallgat, már attól is megkönnyebbülök. Átölel, és tudom h nem tudja kimutatni, de azért támogat, érzem.

2009. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem a barátod elégé bunkó, aki bunkó azt nem lehet szeretni. Én egy 25 éves srác vagyok és ilyet nem tennék mint a te barátod, hogy azon nevesek ha egy lány el is esik, pláne azon nevesek ha a barátnőm el esik és fáj is neki. Nincs nekem barátnőm, de akkor se tennék ilyet mint a te barátod. Akkor se nevetnék ha egy lány csúnya vagy ha valamilyen fizikai betegsége van. Ha elesne valaki akkor én segítenék, nem nézném és röhögnék rajta mint egy paraszt.

BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKED!

2009. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mind a négyeteknek. Nektek is Boldog Karit :)
2009. dec. 24. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint mindegyik ilyen. :)

Lelkizni barátnőkkel, esetleg psychomókussal... :'D Pasikkal inkább ne. :'D

BK.

2009. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a barátodról annyit tudok mondani: tejparaszt. nekem is volt már barátnőm és amikor valami baja volt akkor mindig megvigasztaltam.nagy paraszt a barátod
2009. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
imádom az általánosítást. mondjuk egy bizonyos mértékben igazatok van, mert a pasik nagy része tényleg nemtudja, vagy inkább, és ez a valószínűbb, nem meri kimutatni érzéseit. mint mindenen, ezen is lehet változtatni, lehet fejleszteni csak az elhatározás kell. még én se vagyok ebben a dologban a toppon, de én legalább próbálok változtatni pozitív irányba. Neked pedig boldog karácsonyt!:P 18/f
2009. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz lehet. Én mindig szomorú voltam, ha a barátom is az volt, ha szeret jobb lenne, ha az érzéseiddel foglalkozna. Vigyázz vele sok hangsúlyt a lelki dolgokra keveset a testi dolgokra, ha szeret +érti.
2009. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek genetikai/evulúciós oka van, a nőknek sokkal jobb az együtt- és átérző képességük mert ők vigyáznak a gyerekekre x ezer éve, ezért szavak nélkül, arckifejezésekből kell tudniuk mi a baba baja, ugyanígy értik a többi embert, a férfiaknak meg nehéz kifordulni magukból (ők viszont az ősi feladatuk miatt pl. erősebbek, jobban tájékozódnak...).
2009. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!