Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ilyen vagy csak ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen vagy csak ő?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem 3 hónapja vagyunk együtt. Egy hete volt először, h hozzábújtam és elkezdtem neki azokról a dolgokról beszélni amikről mással nem. Tehát személyes, lelki, családi gondokról. Nem azt mondom h rázúdítottam mindent csak próbáltam vigaszt találni nála, komolyabb dolgokról beszélni vele. Igazából eddig ha valami baj volt, például elestem ő csak nevetett. Ezt meg is értem, de amikor látta rajtam, hogy fáj, vagy nem volt épp kellemes akkor is folytatta. Most amikor beszélgettem vele akkor is csak olyan válaszokat adott, h "aha", "ja", "igen". Én rákérdeztem miért csak ennyi a válasza, amire ő azt mondta, h "Nem tehetek róla, nem tudom átérezni" Én megértem még ha nem is tudja átérezni, mert teljesen mások a családi körülményei, de azért azt elvártam volna, h némi érdeklődést mutasson az érzelmeim felé... Ettől függve szeretem, és úgy érzem ő is engem. A kapcsolatunk ezen kívül tökéletes, viszont ez nagyon rosszul esett és nehezen lépek túl rajta az biztos. Pedig próbálok. Vagy velem van a baj?
2009. dec. 24. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk már szálló ige, de nálunk ez úgy működik, hogy: Nem köt le!


Szóval nem érdeklik ezek a dolgok, de nem akarja kimondani, inkább csak rávezet. Bár lehetne toleránsabb is. Főleg ha családi dolgokról van szó.

2009. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Persze én sem azt várom, h ott lelkizzen velem, mert fiúból van és tdom, h a többségük nem olyan. De azért pár, kedves szót elvártam volna még ha egyátalán nem is érdekli.
2009. dec. 25. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!