Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátom,évek óta ismerjük egymást,elmondunk egymásnak mindent.Már többször elmondta hogy azért lehetne valami köztünk(nem kapcsolat) ,viszont én nem akartam.A jeleiből az jön le,hogy akarna komolyat,és hogy szeret is.Épp ezért megkérdeztem tőle,hogy hogy érez,azt mondta nem szeret,nem akarná hogy egymásba szeressünk.

Hozzáteszem élőbe fogjuk egymás kezét,meg ölelgetjük a másikat,stb,mintha együtt lennénk.. Nem értem,akkor mit akar?

16/L


2014. máj. 2. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugni:/ sajnos..
2014. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lefektetni
2014. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra,hogy mit szeretne,szeretne e jarni veled,baratnönek akar,beszeljetek meg.
2014. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!