Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanessza kérdése:

Miért érzem azt hogy a páromnak más kell? :/

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a párod nem mutatja ki eléggé feléd a szeretetét,vagy mert önbizalomhiányod van.
2014. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés. Írj néhány példát hogy miből gondolod ezt. vagy csak úgy a semmiből jött az érzés?
2014. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert érzed, hogy nem illesz hozzá,nem illetek össze és képtelen vagy boldoggá tenni. Ha ez az érzés megjelenik benned, akkor érdemes komolyabban elgondolkoznod a kapcsolatotok jövőjéről.Meg úgy egyáltalán a kapcsolatról.
2014. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert más kell neki. Kinek kéne egy olyan nő aki folyton magát sajnálja és nincs benne önérzet, és nem magabiztos??
2014. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért mert van egy lakótársunk is,és ha a lakótárs (nő) itthon van akkor én le vagyok szarva és senki vagyok!! Észre sem vesz engem,ha megszólalok akkor ordibál hogy senki nem szólt hozzám...esténként is "összeszoktunk ülni" hármasban "hülyéskedni" de az is csak kettöjükről szól!! Volt mikor elmentem fürödni,ök ketten meg a konyhában voltak,halgatóztam de semmit sem halottam beszélgetésre gondolok!! :/ Párszor volt rá alkalom is hogy kajálásnál csak a lakótársat kérdezte meg hogy kell-e neki enni,engem nem,és csak ketten ettek én meg csak néztem!! Szilvesztert nem együtt töltöttük mert szüleimnél voltam,párom meg a lakótárssal töltötte...azt mondta hogy egész este 22:00-tól 04:00-ig csak egy üveg pezsgőt ittak meg...amit én nehezzen hiszek el!! :/ meg ami nagyon zavar az hogy van egy szekrénye a páromnak amiben a volt női fényképjeit,dvd-it,személyes tárgyait tartja és nem akar tőlük megválni!!! Amikor ketten vagyunk itthon akkor normálisan viselkedik..De már párszor szokta mondani hogy csináljuk hármasban,meg amikor kicsit összeszoktunk kapni olyankor mindig bemenne a lakótárshoz aludni!! :/ Nagyon elegem van és már nem tudom mit csináljak??!!
2014. máj. 3. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Már nem lenne a párom.
2014. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ezért érzem azt hogy tuti hogy van köztük valami.... :/
2014. máj. 3. 11:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja meg ami rajtam van semmi nem tetszik neki!!! Nem tetszik neki ahogy öltözködöm, nem tetszik neki az amilyen zenét halgatok,semmi!!
2014. máj. 3. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat csak tönkretesz téged. Miért lennél olyannal, aki mellett nem érzed jól magad, aki semmibe vesz? Idegenektől több empátiában van részed. Szakíts minél hamarabb. Jobb lesz, hidd el.
2014. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van!!! Jól esik egy kicsit kibeszélnem a gondjaimat mert itt nem igazán ismerek senkit sem :/ tegnap jött egy uj munkatárs meló helyen és mikor a párom ezt megtudta annyit mondott hogy nehogy rosszalkodjak majd az uj sráccal!! Bezzeg ő ha találkozik ismeröseivel mint pl tegnap a cicababával messziről integetett neki párom meg ordibálva ugrált és köszönt neki!! Mint egy tini kislány úgy viselkedett mint aki köszön a kiszemeltjének!!
2014. máj. 3. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!