Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy reagálnátok? Szerintetek ez biztos jele annak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátommal. Pár hónapja felhívott egy csaj, hogy többször is lefeküdt a barátommal mióta együtt vagyünk, és kb. egy éve kavarnak.

Mondtam, hogy amíg nem tudja bizonyítani, hogy bármi is volt köztük addig nem tudok hinni neki.

Még az nap küldött egy képet, amin ölelkeznek. Tényleg olyanok voltak rajta, mint egy pár, a barátom a fenekét fogta.

Számon kértem a barátom, de elég jó magyarázatott adott. Ugyan is a lány az exe, van régről egy csomó közös képük. Azt mondta az is kb.4 éves kép. Elég homályos volt, nem nagyon látszott az arca, így teljesen hihető magyarázat volt. Nagyon nem is foglalkoztam az üggyel, mert megbíztam benne, és hatalmas volt a szerelem. Kb. azt is elhittem volna, ha azt mondja nem Ő van a képen.

Ma ki akartam törölgetni az üzeneteimet, és jobban megnéztem a képet. Feltünt, hogy a háttérben ott van a barátom pulcsija, amit az első nyaralásunkon vettünk Liverpoolba.

Szóval, ha az a kép az előtt készült, hogy mi összejöttünk az a pulcsi nem lehetne ott mögöttük a széken.

Rossz a kép minősége, de tisztán látszik, hogy az az a felső.

Az biztos, hogy elsőre hazudott, de lehet, hogy csak azért, hogy ne vitatkozzunk feleslegesen?


2014. máj. 3. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ragozhatod még egy darabig,de akkor is átvertek,pont.
2014. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!