Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy fogadnátok azt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy fogadnátok azt ha a lányotok egy félvér fiút mutatna be nektek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és négy hónapja járok vele ő 20 éves. Most ne egy Kenyai teljesen másként nevelt embert képzeljetek el. Amerikában élt 18 éves koráig az apjával (ő fekete) jelenleg itt él Magyarországon és az orvosira jár. Még egyszer hangsúlyozom nem más kultúrából való. Beszeretném mutatni a szüleimnek de kicsit félek. Nem rasszisták de még régebben (amikor a szerelmem még sehol se volt) megkérdeztem őket, hogy mit szólnának ha beállítanék egy színes bőrű fiúval és azt mondták, hogy aggódnának a kulturális különbségek miatt, de nem tudják mit szólnának. Ti, hogy reagálnátok?

2014. máj. 4. 01:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
#20: Húzz el máshova! Primitív, buta és korlátolt vagy!
2014. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

#20: "A fajtiszta néger szerintem undorító."


Hogy lehetsz ennyire ostoba? Minden ember ugyanahhoz a fajhoz tartozik. Bár ezt rólad nehéz elhinni.

2014. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
6%

Én csak tényeket közlök. Ha értelmezés szempontjából nézzük, akkor igen, egy fajba tartozunk, mivel egy nigga és egy fehér tud közösen utódot létrehozni.

Általánosan nézve pedig van a fehér, fekete, sárga faj.

Lehet homokba dugni a fejeket, de ők nincsenek azon értelmi szinten, mint mi. Ezek tények. Nézd meg, hogy a fehér ember mit ért el 1000-2000 év alatt, és nézd meg őket. Allig hogy a furkos botot feltalálták, azt is nyögvenyelősen. Azért írtam, hogy az utódod szempontjából rosszat csinálsz neki, mert a te szinted alatt lesz, persze a fekának jó, mivel az ő utóda fejlődött.

Az is tény, hogy a feketék, 5-6 éves korukban értelmileg fejlettebbek, mint a fehérek, de utána megragadnak egy 14-15 éves szintjén, ezért olyan visítósak és gyerekesek.

Genetikában is vannak különbségek, csontozat, izomzat...a kultúrájukról még nem is beszéltem, még csak az van elmaradva, de az nagyon, kezdve a gyerekcsonkításoktól...

Na lehet primitívezni, mert más érvet úgysem tudtok :)

2014. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

"de ők nincsenek azon értelmi szinten, mint mi."


Hát nálad még egy tyúk is értelmesebb.

2014. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Kint voltam nagybátyámnál Londonban, qrva sok vekete van. De nem is ez a poén. Volt ott egy család (feketék), egész jól elvoltunk velük, volt pár közös programunk is. Szóba került, hogy a lányuknak új barátja van, de semmit sem tudnak róla még. Erre az apa megszólat: Istenem, csak add hogy fekete legyen (kb ez volt az értelme). Ezen hangosan felröhögtem, aztán majdhogynem magyarázkodni kezdett, hogy nem rasszista :D És megértettem őket, mert a félvér gyerekeknek sokszor tényleg nehéz.
2014. máj. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es. Annyira primitív vagy, hogy nem is kellene válaszolni a baromságaidra, de mégis megteszem...

"Fehér, fekete és sárga faj". Nem faj. Rassz. És az indiánokat kihagytad. ;)

A négerek nem azért nem érték el azt a fejlettségi szintet, mint a fehér emberek, mert buták, unintelligensek. Ha tudsz olvasni, láthatod, hogy a fiú orvosira jár. Tapasztalatból mondom, azért itt tanulni kell... Nade visszatérve a feketékhez. Afrikában mások az életkörülmények, mint itt. Eleve nézd meg az éghajlatot. Hol voltak ők rákényszerítve arra, hogy felkészüljenek a télre? Sehol. Megmaradtak természeti népekként, mint az indiánok, az ausztrál őslakosok, stb. A fehér emberek valamiért jobban fejlődtek. Talán azért, mert kis területre voltak sokan bezárva. Ha megnézed, Európa mennyivel kisebb, mint a többi kontinens? Ráadásul itt nem halsz meg fél perc alatt, ha bemész az erdőbe. Kevesebb volt a veszélyes vadállat, az olyan éghajlati adottságok, amiket szellemek jelenlétével lehet magyarázni. Azért az egyenlítőnél minden nagyon más... Ráadásul ugye a kerszténység nagyban teret kezdett hódítani, a nomád népek vagy beolvadtak (lásd magyarok) vagy kihaltak. És a magyarok sem voltak akkoriban butábbak, mint a feketék a mai világban. Más kultúra. Ennyi. Volt fekete tanárom gimnáziumban, semmi baj nem volt vele. Nehezen illeszkedett be, ugyanis Afrikában nőtt fel, volt egy érdekes akcentusa, de ennyi...

Genetika. Igen, a bőrül fekete, a napfény miatt. A csontjaik és az izmaik tényleg erősebbek tudnak lenni, de hát miért baj ez? Az ázsiaiak pedig kisebbek nálunk. Nagy dolog...

Kultúra. Miért rossz az, ami más? Lehet, "fejletlen", de a mai európai, nyugati társadalom is undorító nagyon a maga nemében. Szerintem sok afrikai nem tartozna ebbe a kultúrkörba, ha választhatna, náluk egyszerűbb és szebb lehet minden.

2014. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a fiú félvér, hanem az, hogy majd a születendő gyerek hogy fogja magát érezni a bőrében. Sem nem magyar, sem nem kenyai, lehet, hogy a szülei nagyon jól fogják magukat érezni egymással, de a leendő gyerekük életére is kell, hogy gondoljanak. Én legalábbis nem szeretnék ilyen származású lenni, és akiket ismerek (nem afrikai, hanem zsidó félvéreket), mind panaszkodnak, hogy sem itt nem fogadják be őket, sem ott. Én egyébként tudnám tisztelni, miért ne tisztelném. Csak a leendő gyereket sajnálnám. Ha lányom jól érzi magát vele, legyen, csak gondoljon a gyerekére is! (A be szeretném mutatni három szó, mert nem az tartozik egybe, hogy beszeretném, hanem az, hogy bemutatni:)
2014. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Pontosan azt akartam írni amit a 27-es írt. A földrajzi helyzetünk igen sokat nyomott a latba. A többi kontinensen(ne ragaszkodjunk csak Afrikához) nem voltak például könnyen háziasítható állatok. Aztán a ma ismert búza is Európai. Amerikában tök, a kukorica és a bab jelentette az alap tálálkozást. Plusz a többi kontinensen méretükből adódóan- sokkal több a nyitott terület, nem lehetett csak úgy letelepedni, becserkészni az álltaokat. Hidd el ha Európa ugyanazokkal a földrajzi tényezőkkel rendelkezne mint teszem azt Afrika mi se lennénk sehol. Amit meg a fekete,fehér és sárga fajról mondtál... nos drágám ha szerinted ennyi emberi "faj" van akkor kérlek nézz utána. Elárulok valamit: több van
2014. máj. 5. 11:28
 29/40 A kérdező kommentje:
Ja és akik a gyerekkel kapcsolatos dolgokat mondták :D emberek 18 éves vagyok és 4 hónapja járunk :D még csak nem is gondolok ilyenekre.
2014. máj. 5. 11:29
 30/40 anonim ***** válasza:

Kedves 27-es. Az indiánok ázsiából vándorolták át északamerikába, tehát a sárga(ázsiai) rasszhoz tartoznak :).

Amiket írsz, az egyszerűen hülyeség. Oké, hogy nem kellett télen tüzelniük, de vadászni úgyanúgy kellett, ott is voltak háborúk a törzsek között, ott is építkeztek, mégsem lettek fegyverkovácsok, nincsenek építészeti remekműik, parancsnokok, rendezett katonák, művészet... csak állati szinten tudtak mindent csinálni, ez tény.

Megmaradtak természetinépként, hah :D. Nekik ez a maximum, ennél nincs hova fejlődni.

Az ilyen kisterület meg nincs vadállat, már nem írok semmit, csak annyit hogy ott is vannak veszélyes állatok az emberre, oroszlán, viziló, krokó...

Nem hiszem, hogy a kereszténységnek nagy jelentősége lett volna a fejlődésben.

"És a magyarok sem voltak akkoriban butábbak, mint a feketék a mai világban" persze hogy nem voltak butábbak...

A csontjaik és izmaik másak, de NEM erősebbek, a fehér ember izmai többet elbírnak. Erőemelők mind fehérek, a feketéknek rugalmasabb, ezért jók az ugrásokba, kosárka, távolugrás, sprintelés, de fehérek erősebbek.

Persze, hogy vannak fekete tanárok, orvosok (bár elég kevés). De álltalába véve butábbak, az IQ szintjük jóval alacsonyabb a miénknél, ami a kisebb baj. A nagyobb baj az, hogy nem tudnak újat teremteni, csak azt tudják, amit megmutatnak nekik. A kutátások, új találmányok soha nem fognak tőlük eredni. Szépen fogalmazva, nem kultúrteremtők, hanem esetleg kultúr megtartók(bár a 90%-uk kultúr rombolók).

Én nem mondtam, hogy rossz vagy jó egy kutúra, egyszerűen nem fér meg a 2 egymás mellett, mert szellemi, erkölcsi különbségek vannak a 2 közt.

Azért megkérdezném egy párizsi csokitól, hogy volna e kedve visszmenni a szülőföldjére, mert az a kultúra elfogadhatóbb az európaitól, szerintem a válasz nem, és inkább rabolnak, gyújtogatnak, erőszakolnak, mindezt büntetlenül. Menny ki svédországba, majd megtudod mi az a multikulti. A világon ott erőszakolják meg a legtöbb nőt naponta, számokat hirtelen nem tudok, igaz sok köztük az arab, de feketéből is akad bőven. Mint írtam előbb, megvadulnak a fehér nő láttán.

De csak keveredjetek, ha nektek így jó. A körte és az almafa is szép, finom, úgy ahogy van, nem kell keresztezni.

2014. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!