Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy fogadnátok azt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy fogadnátok azt ha a lányotok egy félvér fiút mutatna be nektek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és négy hónapja járok vele ő 20 éves. Most ne egy Kenyai teljesen másként nevelt embert képzeljetek el. Amerikában élt 18 éves koráig az apjával (ő fekete) jelenleg itt él Magyarországon és az orvosira jár. Még egyszer hangsúlyozom nem más kultúrából való. Beszeretném mutatni a szüleimnek de kicsit félek. Nem rasszisták de még régebben (amikor a szerelmem még sehol se volt) megkérdeztem őket, hogy mit szólnának ha beállítanék egy színes bőrű fiúval és azt mondták, hogy aggódnának a kulturális különbségek miatt, de nem tudják mit szólnának. Ti, hogy reagálnátok?

2014. máj. 4. 01:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Remélem kellőképpen megcáfoltam a hamis víziódat :)
2014. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Itt vannak a kultúr barátaitok:

https://www.youtube.com/watch?v=l-zttPCDqYU

2014. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Kedves 31-es! A fehérek is Afrikából származnak, mégis külön rasszhoz tartoznak, mint a feketék. Mindenesetre elvbenigazad van, az indiánokat tényleg mongoloidnak sorolják. Bár nézd: [link] (persze a Wikinek nem mindig lehet hinni...)

Télen, a mínusz fokokban központi fűtés nélkül nem lehetett egyszerű. Nem hiszem, hogy el lettek volna látva élelemmel télen. Vadászni is nehezebb úgy, nem hiszem, hogy össze lehet hasonlítani a kettőt. Afrikában mindig volt kaja, csak tudni kellett, mit lehet megenni. Északra nehezebb táplálékot szerezni, tehát fejlődni kellett a túlélés érdekében. A törzsi háborúk pedig. Nos. Persze, voltak. De nagy területen voltak elszórva az emberek, nem akartak tömegeket megmozgatni, kezdetlegesebb eszközökkel is el tudták dönteni a dolgot, nem volt miért feltalálni a puskát. Eleve ha belegondolsz, addigra mire a fehér ember ilyen fegyverekig eljutott már tele volt Európa, kiéleződtek itt a konfliktusok. Előtte itt is csak íj, kard, lándzsa, stb volt. Az atombombát jó, hogy nem Afrikában találták fel, mire fel kellett volna nekik ekkora tömegpusztító fegyvert létrehozniuk mégis? Semmi okuk nem volt rá, elvoltak a kis világukban. De ez nem jelenti azt, hogy hülyébbek, mint mi... Művészetük igenis van... Az ősembernek is volt művészete (lásd barlangrajz). Nincs rendes hadsereg, de ennek az oka újfent a területi adottságok.

Igen, én is azt mondtam, hogy vannak Afrikában veszélyes vadállatok. Európában medve van, farkas, toportyán esetleg. Bölény, vaddisznó, vadmacska... Ezek többsége nem öl meg, csak ha veszélyben érzi magát, vagy nincs élelem. Itt a farkasnak sem jutott télen étel, ezért támadt az emberre. Más oka nem volt. (Leszámítva, ha a kölykét fenyegették, vagy veszett volt). Nem kellett annyira azzal foglalkozni, milyen állatok vesznek körül. Vadásztak, minél hatékonyabban szerették volna elejteni a zsákmányt, tehát fejlődni kellett. Afrikában van kaja, sok az állat, nem kellett fejlődni. Viszont ott nagyon fontos volt az, hogy nem szabad nyílméregbékához nyúlni, stb. Tele van veszélyes állatokkal Afrika. Itt is vannak viperák pl, de az ottani kígyók gyilkosabbak. Növény mindig van, amit lehet enni, állatot is el lehet ejteni. Ők azzal voltak elfoglalva, hogy ne akadjanak mérges állatokra, ha mégis, akkor túléljék, mi pedig azzal, hogy hogyan ejtsük el a legkönnyebben a vadat, s tegyük el télire a húsát.

Szerintem volt jelentősége a kereszténységnek. Építészet például. Le kellett nyűgözni a hívőket az égretörő templomokkal. A hadjáratokat is finanszírozni kellett valamiből, megszervezni. / A pénz fontos lett, mert sok ember volt kis helyre bezárva, nem tudott mindenki mindent magának termelni (újra az éghajlati különbségek...)./ Az erkölcsi különbségek is a kerszténységre vezethetők vissza... A görögöknél elfogadott volt a homoszexualitás, a rómaiak kisgyerekekkel, kisfiúkkal háltak. Jött a kereszténység, változott a fehér ember erkölcsi normája. Afrikában törzsi vallások voltak, más kultúra. Ennyi. A magyarok is nehezen illeszkedtek be ebbe, mi is a világfában hittünk, nem Jézusban... Megállítottak minket a "fejlett" nyugatiak, mert a mi nomád életmódunk nem versenghetett az ő régóta bevált szokásaikkal. De nem voltunk náluk hülyébbek, felismertük, hogy csak akkor menekülhetünk meg a pusztulástól, ha felvesszük a vallást.

Nem kultúrrombolók. Csak más közegből jöttek. Még a 20. században is alsóbrendűnek tartották őket. Nem kaptak rendes nevelést, nem ülhettek elöl a buszon, üldözték őket. Előtte rabszolgák voltak. Igen, vadak voltak. De csak a mi szemünkben voltak azok. Mert mi fejlődtünk, ők pedig nem. De ez nem intelligencia kérdése. Azért nincs annyi fekete tudós, mert nincs meg az a hátterük, mint nekünk, hiszen nem tanulhattak még 100 évvel ezelőtt sem rendesen. Tanult embernek tanult a gyereke általában. Ha nem tanult a szülő, akkor a gyereknek is nehezebb.

IQ. A legtöbb IQ-teszt nyelvhez kötött. Idegen nyelvi közegben mindenki hülyébbnek néz ki, mint amilyen. Amúgy pedig az IQ-beli különbség, ha van, akkor az ugyanúgy a taníttatás hiánya.

Nem, a párizsi néger, mint ahogy a magyar néger sem akar visszamenni Afrikába. Mert ott most szegénység van. A fehérek felbolygatták az életüket jó pár évszázaddal ezelőtt, azóta nincs ott semmi. Kiaknázták a földjeiket, élősködtek rajtuk. Persze, hogy az európai fekete maradna. Ki akar elmenni meghalni a szegénységbe, ahol ezermillió betegséget elkaphatsz? Senki. Ha maradtak volna a törzsek, s nem rondított volna bele a fehér ember az afrikai kultúrába, akkor hidd el, jobb lett volna sokuknak ott. Ma ezt már nem mondhatjuk el, de ez nem az ő hibájuk, hanem a miénk, mert a fehér embernek minden kell, nem elégedett meg a saját kis földjével. Ebből a szempontból a természeti népek intelligensebbek, mint mi, hiszen nagyrészt harmóniában élnek természettel. Mi nem.

És sok fehér pasi megvadul fekete nő láttan.

A kérdező fiatal még a gyerekhez, ez nem szempont még. Ha az lesz, akkor szép, barnás gyerekeik lesznek. És egy fokkal sem lesznek butábbak, mint mások. Ami pedig a gyerekek elfogadását illeti... Szerintem azért egész jó irányban halad a világ. Egyre elfogadóbb lesz. (Lásd fekete elnök az USA-ban...). Szerintem túlélhető. Engem is értek attrocitások (nem, nem a bőrszínem miatt), de ki lehet bírni, és intelligensebb, megértőbb leszel tőlük. Csak emiatt nem keverni a rasszokat hülyeség, és csak méginkább kiélezi a konfliktust.

2014. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, elvben egyetértünk abban, hogy nem kell egy másik rasszt, jelen esetben a feketéket magunk alá (se fölé) helyeznünk, mert ilyen különbség nincs. Csak kissé esetlegesnek érzem ezt az eszmefuttatást a népsűrűségről és az éghajlatról, mert ez alapján az eszkimók már a kvantumkorszakban lennének :D (kezdetektől szükséges a menedék építése, ruha nélkül halálra fagysz, míg Afrikában elvagy tangában rohangálva, van jegesmaci ami fel akar zabálni, mert alig van kaja :D)


Mert amúgy ez az egész fejlettség kérdése érdekes dolog. Míg a maják például ezer évre előre meg tudták mondani percre pontosan, hogy mikor lesz dagály, hihetetlen pontos számításokat végeztek pusztán a csillagok állása alapján, Európában ekkor még a Julián és Gergely naptárral szórakoztak, hogy ne csússzon át a tél a tavaszba. :D De mégis, le tudták mészárolni a több millió őslakost gond nélkül, mert volt puskaporuk és fegyvereik az európaiaknak.


Ami a rasszok keveredését illeti, az más tészta. Szerintem nem véletlen váltak külön, és az sem véletlen, hogy mindig vita tárgyát képezi, ha valaki keveredésre buzdít fel.

2014. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Kedves 34-es, nem akarok személyeskedni, ha netán így volna, akkor elnézésedet kérem.

- ezt az éghajlat meg vadállat dolgot próbálom rövidre fogni. Ha csak ezért fejlődött a fehér, akkor miért nem állt le a fejlődéssel, az íjj, puska feltalálása után? Ugyanis ezekkel bőven leterítették a vadállatot...miért fejlődtünk odáig, hogy ma már a holdraszállás rutin feladat, milrt találtuk fel a TV-t? ugyan már nehogy táplálékra meg sűrün lakott területekre fogjuk rá a fehér ember fejlődését, egyébként a 100. évebn kb 30 millió ember élt európában, szóval itt is elvétve éltek az emberek, nem úgy mint most. Mint írtam ott is voltak háborúk, de még a kardot sem találták fel...

Azt mondod kezdetleges eszközökkel is eltudták dönteni a háborúkat, miért mi nem? Csak a vesztes mindig próbált valamit újítani, amivel legyőzheti, náluk ez nem volt, nem tudnak újítani.

- Művészet, ne hasonlitsuk össze a barlangrajzokat, Picasso festményeivel, DaVinci alkotásaival, vagy József Attila verseivel. "elvoltak a kis világukban", és el is vannak, esznek, isznak, b*sznak, mert csak erre képesek, és egymást legyilkolászni.

- Afrikában van kaja? Ott van a világon a legtöbb éhező gyerek, ha nem segélyeznénk őket, már rég egymást zavbálnák.

- A kereszténység nélkül is fejlődtünk volna, sőt, Galilei és bajtársai kivégzése csak lasította a fejlődést. Nézd meg milyen civilizációt hoztak létre a görögök, németek, rómaiak. "Még a 20. században is alsóbrendűnek tartották őket", nem véletlenül, ém nem tartom őket alsóbbrendűnek, inkább csak nincsenek azon szinten, mint mi.

Ma már nem lehet arra fogni a dolgokat, hogy x éve külön buszon utaztak stb. Soha nem fognak tudni beilleszkedni, mert hozzánk képest el vannak maradva, mint szellemileg, mint erkölcsileg.

- "Tanult embernek tanult a gyereke általában", hidd el, nagyon sok okos gyerek van, aki szegény családból is kitud törni, mert van esze, a néger meg ugye azért nem, mert nincs meg a háttere :DD, sztereotípia.

- Az alacsony IQ nem taníttatás hiánya miatt lép fel, ez egy veled született dolog, ennyire nem lehetsz butuska.

- "Nem, a párizsi néger, mint ahogy a magyar néger sem akar visszamenni Afrikába. Mert ott most szegénység van. A fehérek felbolygatták az életüket jó pár évszázaddal ezelőtt, azóta nincs ott semmi", délafrika ország egy gazdag ország volt, amíg a fehérek írányítottak, most nézd meg mire hasonlít. Minden 4. ember HÍV fertőzött, minden 3. lányt megerőszakoltak legalább egyszer. Miről beszélsz?

- "Ha maradtak volna a törzsek, s nem rondított volna bele a fehér ember az afrikai kultúrába, akkor hidd el, jobb lett volna sokuknak ott", mint előbb írtam, éheznek és egymást ütik agyon olyan dolgokért, hogy abszurd, pl azért képes két törzs háborúzni 10 éven át, mert egyik ellopott egy kiscsibét, ész megáll... :D , természet népei, ugyan már ne röhögtess :D.

- Itt a végét már elbohóckodtad. Nehogy már a fehér legyen a hibás, azottani afrikaiak békében élnek, mégis egymást ütik agyn és éheznek, csecsemőket erpszakolnak, azért, mert azt hiszik, így kigyógyulnak az aidsből, ez egy primítív banda, ezért nem kell őket beengedni európába, mert csak gond lesz velük.

- "Ebből a szempontból a természeti népek intelligensebbek, mint mi, hiszen nagyrészt harmóniában élnek természettel. Mi nem." Erre már nem reagálok semmit, szerintem az előző monfatjaim megcáfolták.

- "És sok fehér pasi megvadul fekete nő láttan" no comment.

Utolsó passzusodra pedig nem kívánok hozzáfűzni semmit, csak annyit, hogy a sztereotípia meggyőzött.

Ha ezek sem változott a véleményed, akkor semmi után sem fog.

Az előző HSZ-emet sem cáfoltad meg kellőképpen, de most tisztába tettem a dolgokat, szerintem számodra is.

Nem folytatok tovább vitát, mert szerintem még fital és tapasztalatlan vagy.

Üdv

2014. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Kedves 35-ös! :)

Az eszkimóknak sem volt nagy a népsűrűség. Ott is szélsőséges az időjárás. Amerikában pedig szintén nagy területen oszlottak el az indiánok. Mindenesetre igen, lehet nagyon erőltetett ez az elképzelésem, de szerintem van benne azért valami. Nem hiszem, hogy csak ez határozta meg a dolgot, de szerintem azért közrejátszott benne.

És igen, egyetértek. A fejlettség fogalma elég relatív.

Nem véletlen váltak külön, ez is így van. Alkalmazkodtak a környezethez. Mindenki Afrikából indult végülis.


36-os!

-De pont, hogy nem csak a vadállat miatt... Hiszen ott már egymást is nagy mértékben kellett irtani, nem volt elég hatékony a puska. Természetesen, nem élt ilyen sok ember itt eddig, de ha megnézed a történelmet, akkor a fehérek nem bírtak a popsijukon ülni, valamit mindig meg kellett hódítani, el kellett foglalni. Lehet, van ennek valami evolúciós oka, de ezt már tényleg hagyjuk. Igen. Nem foghatjuk rá ezt az egészet az állatokra és az éghajlatra. Próbálkoztam egy teória felállításával, ami több helyed döcög, de azért szerintem van benne igazság. A fehér ember valamiért nagyon kíváncsi, nagyravágyó. Persze, hogy a Hold is kell neki. :)

-Nem hinném, hogy nem tudnak. Inkább csak nem akartak.

-Nekik is ugyanúgy vannak énekeik, verseik.

-Afrikában elég sok kaja volt. Elég az ottani őslakóknak. Ha a fehérek nem rontanak rájuk, és nem akarnak mindent maguknak, akkor nem tartana ott Afrika, ahol most. Jó, hogy a kultúrájuktól megfosztva, elhurcolva, leigázva nem tudtak felemelkedni, és most mi segélyezzük őket.

-Nem mondtam, hogy csak a keresztények miatt fejlődött Európa. De ők is részt vettek benne, ezt szerintem kár tagadni. Teljesen máshogy alakult volna a világ, ha nincs kereszténység. Görögök, rómaiak. Igen, tudom. De ha a feketék barbákodásait szidod, akkor gondolj arra, hogy a görögök és a rómaiak is miket csináltak. Szervezettek voltak, igen. De többen is voltak, mint egy ázlag afrikai törzsben. Persze, hogy jobban meg kellett szervezni. Ha pedig a technikai fejlettségre gondolsz, akkor gondolj arra például, hogy az esőerdőbe fürdőket telepíteni enyhén szólva felesleges lett volna, így is zuhog eleget ott az eső. Falakat is felesleges építeni, nagy palotákat. Eleve abban az esős környezetben, a sok fa között jól besüllyedt volna a talajba. :D

-Pedig hidd el, lehet erre fogni. Nézd meg, mi van Magyarországon. Mi is a történelmünk miatt vagyunk ennyire pesszimisták. Trianont még mindig nem heverte ki az ország, pedig már majdnem 100 éve volt. Az azelőtti dolgokról meg ne is beszéljünk. Benne marad az emberekben.

- Igen, sok okos ember ki tud törni a szegény, műveletlen családból és lehet tudós. Van ilyen ismerősöm. A feketék is megtehetik ezt. De nem mindegy, mit lát beléd a társadalom, mit kapsz a környezetedtől kiskorodban. Most már sok tanult fekete van, mert ők is ezt csinálják. De régebben még nagyon a család pénze számított.

- Szerintem mielőtt jöttek a fehérek régen nem érdekelt senkit, mi az az AIDS. Igen, katasztrofális a helyzet, egyetértek. De nem hinném, hogy ez csak a négerek hibája. Hogyan tartsanak lépést Európával, ha nem is ismerik azt a kultúrát rendesen. Több ezer éves fejlődésről beszélünk, hogyan hozhatnák be ilyen rövid idő alatt? Erőszak itt is van. Kevesebb, mert itt van pénz iskolába járatni a fiatalságot, erkölcsöt tanítani nekik, foglalkozni velük legalább minimálisan. Az emberek mindenhol egyformák. Ha nincs meg a kontroll, akkor azt csinálnak, amihez kedvük szottyan, töröljük el itt a rendőrséget, az egyéb szerveket, engedjünk mindenkit szabadon randalírozni. Lesz itt is Afrika, erőszak, ebben biztos vagyok. A fehérek sem okosabbak, egy cseppet sem azok. Csak mi belenőttünk egy olyan rendszerbe, ami náluk nincs meg.

- Nem, nem élnek békében. A fehér ember megjelenése előtt, jó régen éltek békében. Már természetesen nem. Persze, nincsenek meg az alapjaik, honnan tudnák, mi az a HIV? Nem buták, csak még tanulniuk kell. A képességük megvan rá. Akkor pedig fejlődőképesek. Ha pedig azok, akkor fel fognak zárkózni.

-A természeti népek alatt szerintem egyértelmű, hogy nem a mostani Afrikát értettem.

- Hát, ne tudd meg, mennyi huszonéves fiú nyáladzik fekete nők után...

- Igaz, nem vagyok még túl öreg... Talasztalatlannak nem mondanám magam viszont. Te viszont nagyon elutasító vagy, nem vagy megértő. Nem tudom, mi jogon szólod le bármelyik embertársad ilyen mértékben.

De persze. Hagyjuk. Eltér nagyon a véleményünk, ennyi.

- IQ. Veleszületett dolog az intelligencia, tisztában vagyok vele. Butuska nem vagyok, köszönöm a feltételezést. Csináltam én is IQ tesztet, miután megvan a matek érettségid, jóval egyszerűbb. Sokkal könnyebb megcsinálni, ha elsajátítottál egy bizonyos szemléletmódot. Lehet valaki roppant intelligens, meg lehet benne rá a hajlam, hogy egyszer atomfizikus legyen, ha nem tanítják, nem hozzák ki belőle azt, ami benne van, akkor úgysem ér el annyi pontot egy ilyen teszten.

2014. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"félvér"


Az a ló, nem egy ember.

2014. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
A leggyönyörűbb kisgyerek, akit eddig láttam, és 40 felett vagyok, egy német kislány volt. Előttünk álltak a sorban a kasszánnál, egy néger anyukával, nyilván a papa volt fehér. A kislánynak tejeskávé bőre volt, és gyönyörű, loknis közép barna haja. Mindenki megbámulta!
2014. máj. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, lehet, hogy még nem gondol rá, de ez elég baj.

A 39-esnek üzenem, hogy lehet, hogy a kislány gyönyörű volt, de hogy mit fog érezni majd ha felnő, hogyan fogja magát a bőrében érezni, amikor se ide nem tartozik, se oda, arra is kellene gondolni.

2014. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Miert lenne az baj,h 18 evesen gimnazistakent (nulladik evfolyamba jarok) egy 4 honapos kqpcsolatban nem gondolkodom meg a gyereken? :D ezt nem ertem
2014. máj. 7. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!