Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Francia "szerelem", mit tegyek? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Megprobálom röviden,közöségi portálon egy párkeresö forumon "megismerkedtem" egy pasival ugy ,hogy nekem ki volt írva nem akarok ismerkedni,és ö i csak azt írta,hogy csak beszélgetni akar.Mert késöbb kiderült ö Franciországban él én meg itt.Beszélgettünk minden nap msn-n,még a hangját sem hallottam.De érzek már íránta valamit,ami persze még nem szerelem...de haladok...ö neki is hiányzom.Tudjuk,hogy hülyék vagyunk mindenki azt mondja és nem értik.Valószinü márciusban jön haza és találkozunk.vÁrom is félek is...Szerintetek lehet jövöje ennek a dolgnak v. tényleg "bolondok" vagyunk.Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 26. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nincs jövője, és igen, bolondok vagytok.

MSN-en nem lehet ismerkedni, és ha úgy is érzed, hogy valami kialakult, az a találkozás első 2 percében teljesen el is múlhat.

MSN=Vicc.

2009. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

MSN csak kapcsolat tartásra való, nem kapcsolat teremtésre.

Kívánom, hogy ne csalódj.

2009. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Hááát... ez sok mindentől függ. Összejöhet, de azért netszes. Az, hogy már érzel valamit határozottan rossz jel.


Szóval én viszonylag "tapasztalt" társkeresős vagyok, és ott nyilván van az "ismerkedésnek" egy msn-es része. Én azt mondom, hogy a net csak arra lehet jó, hogy MEGTALÁLD azt, akit érdemes LEHET megismerni. Ha úgy érzed, hogy lehet, hogy jó lenne vele, akkor találkozni kell minél előbb, élőben ugyanis úgy is más lesz. Nyilván nem teljesen, de azért jelentős lehet a különbség. Szóval ismerkedni szigorúan személyesen kell; gondolj bele, akibe most beleszeretsz, az úgy nem is létezik!

2009. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha hazajön márciusban, akkor utána miért ne lehetne bármi?
2009. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenki túlborulátó szerintem,értem én,hogy találkozni kellene ,de 1500Km nem megy olyan könnyen.És most csak igy tudunk beszélni..és ha nem várom meg,lehet egész életem során bánni fogom,hogy nem adtam ennek az egésznek 1 esélyt.Nem igy van??
2009. dec. 26. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemértem mibaj az msn-el...... Ha a tali előtt beszéltek akár pár hónapot stb legalább kiismered őt valamennyi hogy egyáltalán összeilletek-e,mert ha nem akkor minek próbálkozni egyáltalán?Vagyis nekem nemkell olyan bnő akivel tűz és víz vagyunk
2009. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki előttem azt írta, hogy az internet arra jó, hogy megismerj valakit, akivel érdemes élőben is megismerkedni.


Fontos, hogy legyen közös téma, és lehet hogy képen is tetszik az illető, de élőben teljesen más a dolog. Lehet hogy az első percben kiderül hogy nincs benne semmi vonzó. Sajnos ez az igazság. Különösen, ha azt írod, hogy a hangját sem hallottad még.


nem szabad beleélni magad, óriási lehet a koppanás, és ennek nagy esélye van. Ettől függetlenül jó, ha addig beszélgetsz vele, ha itt van találkoztok, de egyelőre ne fűzz hozzá óriási reményeket.


30/N

2009. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
anyukám is ezt csinálta és most jééé kint vagyunk az USA ban sok sikert :D
2009. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ,föleg az utolsónak aranyos vagy.Igen van ilyen és ezt csak azok értik akik ebben a helyzetben vannak v. voltak.Igen is megismerhetjük egymást és kialakulhatnak alap érzések a pár hónap alatt...és ezek az érzések csak minnél inkább egymás felé hajt minket...és ha csalodás lesz?Akkor is azt mondom megérte..legalább kiprobáltam és nem fogom bánni...
2009. dec. 29. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!