Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tanács. Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanács. Kit válasszak? Komoly dilemma.

Figyelt kérdés

Adott egy lány (22), akivel közel 8 hónapja együtt vagyok. Már az elején kicsit fura volt, és olyan érzésem van, hogy azért jöttem össze vele, hogy egy azelőtti, nagy érzelmi csalódásomat kiheverjem (még ha nem is tudatosan jöttem vele össze ezért). Jól megvoltunk, szerettem a személyiségét, és a külsejét is, de nem mondhatnám, hogy nagyon utánanéznék az utcán. Szóval ez inkább egy olyan kapcsolatnak indult, ahol a személyisége miatt szeretem, és nem a külseje miatt. Azt meg kell említeni, hogy igazság szerint semmi közös nincsen bennünk, nem is volt, nem hasonlítunk egymásra. És ez idővel egyre inkább megjelent. Egyetemre jár, de ha teljesen őszintén kell fogalmazzak, nem mondanám, hogy túl okos lenne. Engem nagyon sok dolog érdekel, olvasok is sokat. Nagyon érdekel a politika és a történelem, de alapjáraton természettudósnak tanulok. És ezekről nem tudunk beszélgetni, mert általában veszekedés a vége, mivel frusztrálja, hogy nem tud érdemben hozzászólni, és "utálja" a pártválasztásomat, de persze észérvekkel nem tud ellene érvelni. Minden ilyen összekapás azt sugallja, hogy mit keresünk mi egymásban. És már szinte minden területen, úgy veszem észre, hogy mindent jobban szeretne tudni nálam, és már nem is nagyon szoktam ellenkezni vele, mert amikor bebizonyosodik az igazam, akkor az már nekem kellemetlen. És emiatt a legapróbb dolgon is képes ellenkezni velem, hogy ezt így kell, és nem úgy.


Viszont itt van egy másik lány, akivel nem olyan rég ismerkedtem meg tök véletlenül, és a múltkor elmentünk beszélgetni. A találkozásunk 11 órán át tartott, és túlzás nélkül állíthatom, hogy nem telt el fél perc anélkül, hogy ne beszéltünk volna. Vele rettentő sok dologban hasonlítunk, szinte nincs olyan, amiben nem, nagyon megértjük egymást, és a világ-, politikai nézetünk is passzol, emiatt nagyon sokat tudunk beszélgetni erről is. Nagyon határozott, ambíciókkal teli, intelligens lány. Még ugyanazokat a 2. Világháborús politikai könyveket is olvasta, amiket én. Amin a szívén, az a száján, minden helyzetben feltalálja magát, és bárhol megáll a saját lábán: már 16 éves kora óta dolgozik, mert nem akar függni anyagilag a szüleitől (most 24 éves).

Én imádok sportolni, és ő is: most is azt várom, mikor ír vissza, hogy melyik nap jó neki a kirándulás.


Nem tudnak egymásról, és nem is szeretnék semmi ilyesmit művelni senki háta mögött: úgy gondolom, hogy pár napon belül döntést kell hoznom. 22 éves vagyok egyébként.

Köszi, aki elolvasta.



2014. máj. 5. 17:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, tedd meg azt a szívességet a 2. lánynak, hogy szépen elköszönsz tőle. Te már most dilemmázol olyan dolgon, ami még koránt sem biztos, hogy eljut addig, amin te most filozofálsz. Egyáltalán hogy lehet így egy nőhöz hozzáállni? Csak nyerni fog vele a ketteske, ha te nem kezdesz vele. Szexelj az elsővel, minek neked egy helyes kis nő, akinek van is esze?
2014. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11: nem az a célom a lánnyal, hogy szexeljek vele, de egy működő kapcsolatnak ez eléggé az alapja -legalábbis én így ítélem meg.
2014. máj. 5. 17:25
 13/25 anonim ***** válasza:

Most komolyan már azon szenvedsz, hogy mi lesz akkor, ha esetleg a második csaj nem akar/tud tabit szedni? Anyám...

Akkor szépen hozzászoksz a kotonhoz, ennyi.

Egyébként meg a jó szex két emberen múlik... Össze lehet hangolódni.

2014. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Egyébként a dilemma szót ki is vehetném a kérdésemből, mert nem dilemmázok; amint kiírtam a kérdést, és visszaolvastam, a dilemma elmúlt.
2014. máj. 5. 17:26
 15/25 A kérdező kommentje:
13: tényleg azon szenvedek. Ez lehet, hogy nevetségesen hangzik, de nem tehetek róla, ennek vannak pszichológiai okai. Van bennem egy félsz, mert az egyik kapcsolatom éppen azért ment tönkre, mert képtelen voltam gumiban csinálni. és attól félek, hogy ez megint megtörténik.
2014. máj. 5. 17:28
 16/25 anonim ***** válasza:

1. Talán nyavajgás helyett vehetnél pár csomag kotont, és gyakorolhatnál.


2. Ha annyira baromira összeilletek a második csajjal, akkor ezt is meg tudjátok oldani valahogy.

2014. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Dehogy múlt el a dilemma nálad. A gumin vergődsz, de eszed nem sok.

Most gondolj bele, ha fordított lenne a helyzet és te lennél ennek a kis nőnek a helyzetébe. Az egész embertől elmenne a kedved egy ilyen kérdés után.Ilyen tények, ilyen filozofálgatások mellett. A szexuális védekezés tudod nem csak gumiból és tablettából áll, ha mond ez neked valamit.No meg vannak szűrések amit "illik" elvégeztetni mindkét félnek mielőtt bármibe is beleugranak. Aki szexuális életet él, annak ezt illetve ezeket illenék tudni.


Szóval szerintem keress egy 3.-at.Ezt a kis nőt meg hagyd szépen békén.

2014. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Komoly része, igen... de ha neked az a lényeg, hogy a farkad nincs bebugyolálva, nem az, hogy kibe teszed, akkor szerintem húzd le magad a vécén. (Egyébként miért ne szedne az új párod tabit? És a pszichológus egyébként meddig tartana? Fél év? Egy jó kapcsolat meddig tarthat? Egy életen át?)
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szegény lányt előre sajnálom, ha véletlenül összejön veled. De ha tényleg olyan okos, amilyennek írod, pár hét alatt leesik neki, hogy kretén vagy és elmenekül.
2014. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg. De oké, értem. Szakítanom kell a barátnőmmel minnél hamarabb.
2014. máj. 5. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!