Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, ti hogyan reagálnátok erre? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a sztori, de muszáj az egészet leírnom, hogy minden tiszta legyen, megpróbálok objektív és tárgyilagos lenni:

Barátnőmmel pár hónapja azon gondolkoztunk, hogy milyen mobiltelefonos alkalmazást kéne készíteni, amire ugrik a nép. Persze eszünkbe jutott a p.o.r.n.ó, hogy az tuti népszerű lenne, és a google play-en utánanéztünk, vannak-e már ilyenek, le is töltöttünk a telefonomra néhány ilyen strip poker, meg stb. játékot, hogy megnézzük.

Megnéztük, játszottam vele néhány kört - erről ő is tudott -, aztán le is töröltem. Viszont, az egyik ilyen strip poker játék elmentett a telefon képgalériájába néhány csajos képet a játékból - gondolom, onnan töltötte be, amikor elindítja az ember a játékot - , de erről én nem is tudtam. Nem meztelen nők, csak ilyen lenge ruházat.


A lényeg az, hogy most nézegette a telefonomat, mert a szülinapos képeit akarta visszanézni, és megtalálta ezeket, és persze nekem esett, hogy miért nézegetem ezeket a nagymellű k****kat, minden férfi milyen undorító perverz állat, meg ő inkább leszbikus lesz, és stbstbstb., el tudjátok képzelni.

És az a helyzet, hogy már nem az első ilyen eset, múltkor például egy beszélgetés során megjegyeztem, hogy vannak szép japán nők, és ennek eredményeképp egy még durvább vita zajlott le. Aztán, az index.hu-n szoktak lenni linkelve ilyen meztelen csajos képek, azokat néha megnézem, ő meg persze átnézte a böngésző-előzményeket. Hát gondolom, azt sem kell ecsetelni, hogy azután mi történt..


A kérdés: ti, nők mit reagálnátok ezekre? Nem rohadtul túlzás ez?

Illetve férfiak, ti mit csinálnátok a helyemben egy ilyen helyzetben?

Mert őszintén szólva engem ez már eléggé kikészít idegileg.. nagyon szeretem, feleségül akarom venni, gyerekeket akarok, vele akarom leélni az életemet, eszemben sincs más nőért otthagyni.. és hiába mondom el neki százszor ezt, mindig újra és újra előjön ez a téma..

Nem tizenévesek vagyunk már, 30-on felül.

Ki itt a hibás? Én vagyok tényleg ennyire s*g.g.fej, hogy nem tudom megérteni, hogy nőket ez ennyire zavarja, vagy ő reagálja túl nagyon a dolgokat?


2014. ápr. 22. 20:52
1 2 3
 1/22 CptTomato ***** válasza:
100%

Bocs de nem olvastam végig csak átfutottam...

szerintem a csaj nem normális...

de te is idióta vagy h az első ilyen veszekedés után nem hagytad ott vagy hagytál fel a szokásaiddal... dönts....


Üdv


F/27

2014. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hat ez jo xd az en baratom azt nez amit akar. Amig nem csal meg addig olyan kepet nez neten amilyet akar. Sztem tulreagalja a bnod ezt az egeszet
2014. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
38%

Mondj el neki mindent és hogy soha többet nem csinálsz ilyet

nagyon drukkolok

2014. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ez a nő ezt nagyjából kétszer játszaná el velem, harmadik dobása nem lenne. És nem viccből irom ezt.

Kikérem magamnak, hogy nem lehetek férfi, meg van nekem tiltva, és úgy szabályoz be ilyen despotikus módszerekkel ahogy nem szégyelli. Ez kizárt dolog. Én már csak azért is megnézném a pucér nős képeket, és ha kiakad megmondanám neki: vagy elfogadja van mehet. De nem leszek palotapincsi azért mert ő hisztizik.

Mert ez a helyzet.

2014. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Végig olvastam. Szerintem túlreagálja. Azé mi az, hogy megnézi az előzményeket? Felügyelő Ő?!! Az, hogy néha nézel ilyen csajos képeket a Velveten, azzal nincs semmi baj. Minden férfinak kell egy kis izgalom. ;) Szerintem dumáld meg vele ezt valahogy, hogy higgadjon már le.

Mogyi

2014. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 kolosszus22 ***** válasza:

Ö a hibás, mert egy rettenetesen komplexusos, önbizalom hiányos "nő", egyértelműen túlreagálja.

27F

2014. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Felőlem annyi meztelen nős képet nézeget a párom, amennyit akar, ha biztos lehetek abban, hogy engem szeret, és hogy nem csal meg. Eszembe se jutna magamat azokhoz a nőkhöz mérni. A férfiak általában csak nézegetni szeretik őket, ill. eszükbe jut, hogy megd.gnák őket, ennél többről nincs szó.


25/N

2014. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát becsicskulni én sem fogok, meg titkolózni sem szokásom, hazudni meg pláne nem fogok neki ilyeneket, hogy soha nem nézegetek ilyeneket többet, pont ezért vannak ezek a veszekedések.

Én is úgy gondolom, hogy ő reagálja túl ezeket, nem kicsit, de hát mindegy, én szeretem, és nem szándékozom ott hagyni. Csak kíváncsi voltam, mások hogyan látják ezt, megmutatom neki ezt a kérdést, hátha ettől kicsit másképp látja majd a dolgokat.

2014. ápr. 22. 21:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Nos te tudod, de remélem azzal tisztában vagy, hogy ez csak rosszabb lesz? A sárkánynak ez csak az egyik feje, idővel lesz még pár. Szóval a kérdés nem az, hogy menekülni fogsz e, hanem az, hogy mikor.
2014. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz mérges, ha megmutatod neki?

Engem nem zavarna, ha meztelen nőkről nézeget néha képeket. Amíg nem élő lányok után futkos, és engem szeret, addig mindegy. Önbizalomhiányos, úgy tűnik.

2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!