Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kikészülök a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészülök a barátom viselkedésétől, mit tegyek? Nem bírom tovább. (lent)

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, ő 30. Én még iskolába járok, ő dolgozik, illetve engem a szüleim támogatnak ha nincs elég pénzünk (csak mert sulis vagyok még). Barátom mostanában nagyon ideges, mert nincs pénzünk, hisztis egész nap a hitelei miatt. Elmaradozik a szex is köztünk, heti 1x jó ha van, mert máskor fáradt (12 órát dolgozik, meg is értem, de régebben sokkal több kedve volt... most még idegbeteg is hozzá). Megcsinálok valamit neki, veszek le pénzt vagy valami, régebben mindig jött adott puszit hogy köszönöm. Mai nap egész nap itthon volt, puszit úgy kell "kikönyörögni", megölelni meg egyszer se ölelt meg... Most este vártam, hátha szexelünk, erre közölte hogy ma korán alszik és 21.30kor elaludt... Kicsit nehezményeztem mert beszéltük hogy nézünk filmet, de mondta hogy nem, ő alszik. Mondom jól van... :( Úgy érzem nem foglalkozik velem, csak ha muszáj vagy már p*nci hiánya van... Különben nem szokott már hozzám bújni csak úgy. Megértem hogy zárkózott, 1 éve együtt élünk, és egy kezemen meg tudnám számolni hányszor voltunk kettesben valahol, ez is a pénzhiány miatt van... És ez őt sokkal jobban nyomasztja mint engem. Ma kijelentette, hogy ez neki ide bezárva (egy kis falu) nem is élet... Mindemellett biztos vagyok benne, hogy szeret, hiszen költözés előtt állunk, azzal sok problémánk megoldódna, hiszen városba költözünk nyáron. Több lesz a program stb. De addig én így megőrülök. Nem érzem magam nőnek mellette, nem értem hogy kíván, és általában azt sem hogy szeret. Mindig fáradt, mondjuk a kutyasétáltatást is ilyen indokkal kerüli ki, ami amúgy tök jó közös program lenne. Én próbálom szeretni őt, de úgy érzem ellök magától a viselkedésével, szerintem értitek miért. Próbálom megérteni és támogatni és megérteni őt, de nem hagyja. Hazaér a munkából, leül a gép elé... Ma meg közölte, hogy őt nagyon zavarja ha fáradt én meg beszélni akarok hozzá. Végülis tök abnormális hogy egy pár 19-20 óra körül vált egymással pár szót. Nem tudom mit vár el tőlem. Tényleg nem. Mintha csak valami tárgy lennék aki takarít, kaját csinál, meg lehet vele szexelni, de amúgy ne beszéljen, csak készenlétben legyen... :( Mit tehetnék? Tudom, hogy nyáron megoldódna a problémák nagy része, de még 2-3 hónap így, összeroppannék. Most is sírtam mikor elaludt. Segítség :(
2014. máj. 8. 22:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
kérdező kicsit hagyjad már szegény párodat, csak pozitivan szolj hozzá. Te nem vagy fáradt, hazaér rögtön mondod a magadét, figyelmet vársz, szórakozást stb. Miért nem mész el szabadidődben dolgozni, faluhelyen is pl. idősekhez takaritani, vagy kertet rendbetenni ilyesmi, alkalmi munkákra. Én is laktam faluhelyen és mindig megtalált a munka. Volt hogy megkért az idős néni szedjem le pl. a zöldborsoját, azt fele az enyém lett, sokszor nem is pénzért csináltam, csak ráértem azt szórakoztatott engem is.
2014. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
van munka a haz korul, ha ez is munkanak szamit, es ha minden jol megy hamarosan igazi is lesz. de akkor sem ertem miert baj hogy beszelgetnek vele nehany szot, csak a napjarol meg az enyemrol semmi egyebrol.
2014. máj. 9. 11:07
 23/23 anonim ***** válasza:
Igaza van a válaszolóknak, hát mit képzelsz már, hogy több akarsz lenni a saját párod számára, mint háztartási biorobot. Felháborító, hogy nem válsz azonnal láthatatlanná, amikor beteszi a lábát az ajtón ez a szent ember, ez a munka hőse, és nem csak akkor kerülsz elő ha oda kell tartani a hátsó feledet, hogy életed párja beléd ürítkezhessen. Felháborító.
2014. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!