Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kikészülök a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészülök a barátom viselkedésétől, mit tegyek? Nem bírom tovább. (lent)

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, ő 30. Én még iskolába járok, ő dolgozik, illetve engem a szüleim támogatnak ha nincs elég pénzünk (csak mert sulis vagyok még). Barátom mostanában nagyon ideges, mert nincs pénzünk, hisztis egész nap a hitelei miatt. Elmaradozik a szex is köztünk, heti 1x jó ha van, mert máskor fáradt (12 órát dolgozik, meg is értem, de régebben sokkal több kedve volt... most még idegbeteg is hozzá). Megcsinálok valamit neki, veszek le pénzt vagy valami, régebben mindig jött adott puszit hogy köszönöm. Mai nap egész nap itthon volt, puszit úgy kell "kikönyörögni", megölelni meg egyszer se ölelt meg... Most este vártam, hátha szexelünk, erre közölte hogy ma korán alszik és 21.30kor elaludt... Kicsit nehezményeztem mert beszéltük hogy nézünk filmet, de mondta hogy nem, ő alszik. Mondom jól van... :( Úgy érzem nem foglalkozik velem, csak ha muszáj vagy már p*nci hiánya van... Különben nem szokott már hozzám bújni csak úgy. Megértem hogy zárkózott, 1 éve együtt élünk, és egy kezemen meg tudnám számolni hányszor voltunk kettesben valahol, ez is a pénzhiány miatt van... És ez őt sokkal jobban nyomasztja mint engem. Ma kijelentette, hogy ez neki ide bezárva (egy kis falu) nem is élet... Mindemellett biztos vagyok benne, hogy szeret, hiszen költözés előtt állunk, azzal sok problémánk megoldódna, hiszen városba költözünk nyáron. Több lesz a program stb. De addig én így megőrülök. Nem érzem magam nőnek mellette, nem értem hogy kíván, és általában azt sem hogy szeret. Mindig fáradt, mondjuk a kutyasétáltatást is ilyen indokkal kerüli ki, ami amúgy tök jó közös program lenne. Én próbálom szeretni őt, de úgy érzem ellök magától a viselkedésével, szerintem értitek miért. Próbálom megérteni és támogatni és megérteni őt, de nem hagyja. Hazaér a munkából, leül a gép elé... Ma meg közölte, hogy őt nagyon zavarja ha fáradt én meg beszélni akarok hozzá. Végülis tök abnormális hogy egy pár 19-20 óra körül vált egymással pár szót. Nem tudom mit vár el tőlem. Tényleg nem. Mintha csak valami tárgy lennék aki takarít, kaját csinál, meg lehet vele szexelni, de amúgy ne beszéljen, csak készenlétben legyen... :( Mit tehetnék? Tudom, hogy nyáron megoldódna a problémák nagy része, de még 2-3 hónap így, összeroppannék. Most is sírtam mikor elaludt. Segítség :(
2014. máj. 8. 22:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Első, azért remélem megérted hogy nem ilyen egyszerű :D

Elején nagyon gürcölt, igen, elcsábított az előző kapcsolatomból konkrétan... Minden nap próbálunk beszélgetni, de ő mindig felhúzza magát valamin, ma épp azon, hogy hisztisnek neveztem, pedig ha fáj, ha nem, az. Valamivel biztos jobb lenne városba, eljárna konditerembe, kiadná a feszkót, csak elmehetnénk fagyizni este vagy bármi... Ilyenre soha nem volt lehetőségünk.

Mindenki akinek 12 órázik a párja ilyen? Hááát...

2014. máj. 8. 23:09
 12/23 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Hát 12óra után általában még hisztizni sincs kedvem csak kidőlök mielőtt a szívinfarktus visz el.Amúgy ha már így kihajtja a belét elgondolkozhatnál hogy hazamegy és azt kapja hogy hisztis.Simogatást vártál a buksidra?

2014. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
10.! Igen, kikészíti, az biztos, de én mondjuk fáradtan is igénylem a "törődést" ő meg kiszaladna a világból... Amikor összeköltöztünk még más munkahelye volt, de ott hagyta. Most megint váltani akar, istenem bár sikerülne. Valóban nem számítottam rá hogy ennyire befordul, de nem értem miért engem okol minden rosszért. Látom rajta hogy ideges, én is már remegve kelek fel reggel... Ma megkaptam tőle, hogy hülye idegbeteg vagyok (ÉN!) Rám vetít ki mindent, ami benne van, szerintem ez nem egészséges... Már keresek munkát, hogy tudjak neki segíteni valamennyit.
2014. máj. 8. 23:14
 14/23 A kérdező kommentje:
Ma itthon volt, egy "nyugodt" napján kapta meg. Amúgy valóban nincs ereje 12 óra után hisztizni, de amikor lehetne végre egy jó napunk is eltolja azzal hogy mindennel problémája van. Ha épp nincs gond, csinál magának.
2014. máj. 8. 23:15
 15/23 anonim ***** válasza:

Amikor én 12-eztem sokáig (hol nappal, hol este) és szabadnapom volt, én sem csináltam semmi "jó kis programot", hanem aludtam, mint a dög.

Arra viszont tényleg nem magyarázat a sok munka sem, hogy egyáltalán nem igényli a társaságodat, megértem, hogy ez rosszulesik.

2014. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyilván a hallgattassuk meg a másik felet alapon dolog most nem jöhet szóba.
2014. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem szàmitott neked a pénz, ö meg függ töle, tudod ha magad dolgozol meg a pénzedért, kicsit màs felàllàs kerül elötérbe.
2014. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azt mondaná hogy csak ideges. Bármit kérdezek már forr a feje, hogy én mindig csak kérdezgetem. Azért az se egészséges, hogy van egy szabadnapja és az egész napot végig gépezni, de javíts ki ha tévedek :\ Én amúgy is érzékenyebb vagyok az átlagnál (sajnos) ő meg érzéketlenebb, mint látszik... Pedig szeretem a hülye fejét, csak annyira fel tud húzni. Bár mostanában inkább nem is válaszolok neki ha ideges vagyok, sokkal egyszerűbb.
2014. máj. 8. 23:23
 19/23 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem szàmitott neked a pénz, ö meg függ töle, tudod ha magad dolgozol meg a pénzedért, kicsit màs felàllàs kerül elötérbe.

Ennyit számít honnan van a pénz? Persze, jobban megbecsülném ha dolgoznék, de akkor se költenék semmi extrára amire a "lányok" szoktak ruha, smink, stb. Nekem elég lenne egy egyszerű élet, de ő folyamatosan cserélgeti a kevés fizetéséből ráfizetéssel (!) a gépeket, közbe nyögi ki a hitelt... Múlt hónapban vett nekem új telefont, mert már tropára ment (engem nem zavart, ő érezte cikinek hogy azzal mászkálok..) és ilyenekre költ,anélkül hogy kérném. Mintha ezzel akarná kompenzálni a törődést...

2014. máj. 8. 23:26
 20/23 anonim ***** válasza:
tarts ki :)
2014. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!