Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom (27) nem borotválkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom (27) nem borotválkozik, csak az arcán. Hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés
Igazából nagy elvárásaim nincsenek, azt szeretném hogy a hónalját borotválja legalább. Erre ő azt mondja, hogy olyat csak a nők szoktak meg a transzvesztiták. Próbáltam rávenni, mondtam, hogy kevésbé lenne szagos akkor... mert nagyon izzadós és semmilyen dezodor nem bír ki fél órát sem rajta. De meggyőzhetetlen. Van ötletetek esetleg?
2014. máj. 9. 12:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

most mi ebben a csoda?

igenis a mai fiatalok döntő többsége (mármint a fiúk) borotválják magukat. a mérték változó, de megteszik, akár full csupaszra is, ami már nekem se jön be, de mégis ez van. Sok olyat ismerek, aki nemcsak hónaljat, hanem lábszárt, alkart, farka körül is csupaszra borotválja, aki meg nem csupaszra, az minimum igényesen karbantartja magát mindenhol. De ez hogy lehet egyáltalán kérdés? El se tudom hinni, hogy léteznek ilyen emberek, akik ennyire nem adnak magukra, aztán meg tessék, itt a példa, hogy utána meg csodálkoznak, ha a csajok kerülik.

2014. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!