Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyembe? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük hogy hét végén találkozunk együtt leszünk pénteken és szombaton .. úgy volt hogy tegnap én megyek hozzá át de az én napom máshogy alakult meg tegnap előtt is én voltam nálla és én meg irtam neki hogy apukámnál,leszek mivel az én szüleim külön élnek.Meg hát apukámnál amugy is régen voltam látogatóba.Ő erre kiakadt hogy biztos nem is apunál vagyok hanem bulizni mentem. Ma pedig megkérdeztem hogy akkor át e jön hozzám ő meg azt találta mondani hogy fáj a lába..meg hogy akkor ma ő is az apukájánál lessz.. érdekes úgy érzem mindig csak a kifogásokat keresi csak hogy ne kelljen átjönni hozzám amikor rajta van a sor.Én rákérdeztem mondja meg hogy jön e ő azt mondja nem tudja majd szól..
2014. máj. 10. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos....ha te mondod!
2014. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
döntsél te is hogy vele vagy nélkle meg ő is hogy most normális lesz vagy bunkózik?
2014. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!