Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szerezzem meg"?

Figyelt kérdés
Egy elérhetetlen, laza, vicces, "vagány", 32 éves srácot szeretnék meghódítani. Tényleg elég elérhetetlen, rendesen meg kell érte dolgozni, hogy őt idézzem, egy nőnek "le kell tenni valamit az asztalra, ha akar valamit". Már hetek óta ismerkedünk, úgy jön át, hogy tetszem neki, el tudná képzelni, hogy összejöjjünk, ezeket néha mondta már. Hogy érjem el, hogy tovább lépjünk? Köszi!
2014. máj. 11. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"32 éves srác"


Itt vannak gondok.

2014. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi itt a gond?
2014. máj. 11. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudod mikor tepernék ennyit egy pasiért...
2014. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

* hogy őt idézzem, egy nőnek "le kell tenni valamit az asztalra, ha akar valamit"


Ez az a pont amikor bárhogy néz ki a fazon, bármennyire tetszik, egy elegáns mozdulattal lépd át, és sose légy elérhető számára.


Ez egy tucat, senki, aki önmagától el van ájulva. Kéne a fenének.

2014. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha ilyeneket mondd, akkor a legkozelebbi ilyennel miert nem kerdezel egy olyat hogy "mi ennek az akadalya?" vagy hasonlot..:)
2014. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul még sötét is mint az íccaka és neveletlen is.
2014. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most nőként védemcmeg a férfiakat: csak a nők lehetnek elérhetetlenek, csak a férfiaknak kell bizonyítani? Mert szerintem nem, hiába is várják el a nők nagy része. 21. század, simán egyenlőség van.
2014. máj. 11. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7 Aki tud, az sosem kérkedik, sosincs eltelve magától.. Akiben van valami mély, valami plusz, valami egyéni, az inkább rejti és igyekszik beolvadni a tömegbe, az más tészta, ha kiszúrják.

De itt egyértelműen egy neveletlen bájgúnárról van szó.

2014. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt nem kérkedve mondta, csak a volt nőiről beszéltünk, és így jött elő a téma.
2014. máj. 11. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igazuk van az előttem szólóknak. Egy kapcsolatnak úgy kellene indulni, hogy megismerkedünk, kölcsönös szimpátia, vonzalom esetén találkozgatunk, ha jól meg is értjük egymást, akkor folytatódik, stb. Nem pedig úgy, hogy "Na, gyerünk, letenni valamit az asztalra, ha akarsz tőlem valamit!"

De lehet, én vagyok a maradi.


Nem tudom, hogy szerezhetnéd meg, mivel két ember sem egyforma, nyilván a legjobb módja ennek, ha jól kiismered és rájátszol arra, amiről tudod, hogy tetszik neki. Hogy ez mennyire éri meg, az már egy más kérdés.

2014. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!