Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szerezzem meg"?

Figyelt kérdés
Egy elérhetetlen, laza, vicces, "vagány", 32 éves srácot szeretnék meghódítani. Tényleg elég elérhetetlen, rendesen meg kell érte dolgozni, hogy őt idézzem, egy nőnek "le kell tenni valamit az asztalra, ha akar valamit". Már hetek óta ismerkedünk, úgy jön át, hogy tetszem neki, el tudná képzelni, hogy összejöjjünk, ezeket néha mondta már. Hogy érjem el, hogy tovább lépjünk? Köszi!
2014. máj. 11. 20:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Lehet, viszont én ismerkedek vele 1,5 hónapja, és tudom, hogy milyen, annak ellenére, hogy ez a kérdés most negatív képet fest róla. Nincs vele semmi gáz egyébként. Ismerkedünk, elvagyunk, találkozgatunk, szokott bókolni is meg minden. Őt ismerve szerintem ezt leginkább arra érthette, hogy üresfejű, birka gondolkodású, közönséges lányokkal, akiket nem érdekel semmi értelmes, nem értenek semmihez, lusták nem kezdene. Viszont ettől még mindig nem vagyok közelebb a megoldáshoz.
2014. máj. 11. 21:12
 12/12 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd tovább lépne, ezt nem lehet és nem is kell erőltetni
2014. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!