Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem akar megbántan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akar megbántani, vagy megteszi?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon aranyos srác, a kezdetektől fogva oda voltunk egymásért, több mint egy éve vagyunk együtt, és napról napra jobban szeretjük egymást. Mindent megtesz nekem , értem:)Annyi dolog keserítette meg néha a szép perceinket, hogy tudom milyenek a férfiak, és bámulják a nőket:) rákérdeztem és mondta h nem nézi mellettem:) kételkedtem benne, mert azért na:D nem sok az önbizalmam:) Leírtam neki hogy rettentő szarul esne és miért. Aztán mondta h tudja, és azért nem is nézi:) De sose szeretne megbántani, van h azért ír "kegyes" hazugságot hogy ne bántson meg engem:) Szerintetek tényleg megteszi ezt, hogy ne nézze őket?:)
2014. máj. 11. 21:25
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
miért ne lehetne megnéznie? A szépet megnézi az ember. Nem csak a másik nemben, hanem úgy amúgy is.
2014. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen, látja:) ahogy én is, bárki:) de nem nézem tovább, látom kész, semleges:)
2014. máj. 11. 21:47
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
jó TE ilyen vagy, mások meg nem. Ha Te néger lennél, mkinek annak kellene lennie?
2014. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott és nem vakságot. Megfog nézni más nőket is.
2014. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!