Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység és önbizalomhiány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység és önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori.


Felbukkant a pasim exe pár hete. -igazából 6 éve "voltak együtt", és nem is volt igazi kapcsolat, a pasim tepert a csajnál, randiztak, csók, de ennél tovább nem jutott a kapcsolat, a csaj nem akart semmit.

De nagyon jóban voltak, mindent megbeszéltek, inkább barátság alakult közöttük (szerintem).

Most, hogy a csaj felbukkant, találkoztak is amiről tudtam és nem voltam boldog.


Ami zavar, hogy a csaj mérföldekkel jobb nálam, és kisebbségi érzésem van vele kapcsolatban. Hiába az én párom, engem szeret, a tudat, hogy egy olyan csajjal találkozott akiért régen tűzbe ment volna- hát, eléggé féltékeny vagyok.

A párommal a helyzetünk amúgy sem rózsás mostanában, szakítottunk is egy időre, belátom, hogy féltékeny vagyok / voltam és sokszor beleszóltam az életébe, de igyekszem változni!


A csaj viszont szép, gazdag, humoros, laza,és hihetetlenül kedves! Minden kb. ami én nem vagyok :/


Azt nem tudom miről beszélgettek, de azt igen, hogy fognak még találkozni. Beleőrülök... szakítanom kellene?


2014. máj. 11. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Akit vinni lehet, az vigyék, de gyorsan:D
2014. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szívességet tennél a pasidnak ha szakítanál vele.
2014. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért is tennék szivességet?
2014. máj. 11. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szívás...de vigasztaljon a tudat, hogy szinte minden nőnek van az életében legalább egy ilyen "ex mumus", aki megkeseríti a mindennapjait. Baromi nehéz higgadtan és bölcsen viselkedni ebben a helyzetben, de meg kell próbálnod elvonatkoztatni ettől a nőtől, és csak magadra és a párodra koncentrálni. Gondold magadban végig a dolgokat...veled van, sokkal több minden köti hozzád, mint hozzá, veled volt múltja, van jelene, és remélhetőleg jövőtök is lesz együtt, és gondolj arra, hogy ezek tekintetében ez a lány jócskán le van maradva hozzád képest...

Gondold végig azt is, hogy nem véletlenül van veled, hisz beléd szeretett...tehát lehet, hogy emiatt a helyzet miatt most épp nem vagy mosolygós cuki hangulatban, de azért nem vagy te egy morcos házisárkány, hisz akkor nem is foglalkozott volna veled! Próbálj normális maradni, a barátoddal ne erről a lányról beszélgess, ha mégis szóba kerül, akkor beszélj róla normálisan, ne ócsárold, mert ez a fiúknál úgy jön le, hogy akkor nekik kötelességük védelmezni a "bántalmazott" lányt, és a vége az lesz, hogy a csajszi lesz a jó fej, te meg a sz@ar fej, mert őt szidod. Próbálj vidámnak tűnni, legyél közvetlen, ha idegeskedsz is, próbáld meg egy időre félretenni, és legyél türelmes a párodhoz, amennyire csak tőled telik! Sok sikert! :)

2014. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nem hozom szóba a csajt véletlenül sem! Ha Ő akar valamit mesélni akkor megtezsi, én nem hozom fel!

Nagyon zavar, de lenyelem a békát amíg őszinte hozzám. Remélem ezek ártatlan találkozások csak!

2014. máj. 12. 08:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem baráti találkozások.. A pasid odavolt érte, és most "barátként" viselkednek, de egyértelmű, hogy még mindig nagyon vonzódik hozzá, különben nem vesztegetné rá az idejét. Ilyen esetben nincs barátság egy nő és egy férfi között. Valószínűleg addig fognak találkozni, amíg vagy megcsal vagy ott hagy téged érte.
2014. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha akar tőle valamit akkor miért mondja el nekem? Miért nem sutyiban csinálja? Ebből nekem az jön le, hogy nincs titkolnivalója, mert nem akar semmit a csajtól!
2014. máj. 13. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha sutyiban csinálná és kiderülne, nagy balhé lenne. Így meg ugye az ő lelkiismerete tiszta, mert elmondta neked, hogy találkozik vele. Ez még nem akadályozza meg abban, hogy majd a későbbiekben esetleg történjen valami, valamit azt sem, hogy nincsenek érzései iránta. Ha gyakoribbak lesznek a találkák esetleg, vagy minden héten találkoznak, az már sejtet valamit szerintem.
2014. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is bele estem abba a hibába anno h az akkori pasim egyik lány "haverját" a számra vettem. Ő persze a lányt védte.. én lettem a szar.. szóval semmiképp ne vitatkozz a barátoddal a lány miatt. És, ha anno annyira szerette.. tuti h nem múlt el teljesen, mert a nagy szerelmek nem szoktak elmúlni. Valami féle kötelék köti őket össze. És igen.. van okod aggódni! De ne ijedj meg.. lehet h csak én gondolom hülyén.. :)
2014. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokáig hittem a lány-fiú barátságban. De végül beláttam, hogy nálam nem működik. Mindig volt valami szerelem jellegű/szexuális vonzalom a lány iránt. Mégha el is nyomtam magamban a gondolatot, és bemagyaráztam magamnak, hogy ártatlan a dolog, és nem is történt más semmi. Sokáig tartott beismerni magamnak persze. Érzelmileg jól esett, és azért tudtam vele jóban lenni, nagyon kedves lenni stb. Persze nem zárom ki ettől, hogy lehetséges, csak már sokkal kevésbé hiszek benne.
2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!