Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tovább lépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tovább lépni a kapcsolatunkban (eljegyzés, esküvő) hisz olyan jól megvagyunk. Mire vár?

Figyelt kérdés
Már jó ideje ábrándozom róla h gyűrűt kapok tőle.idén leszünk 3évesek.màr a 2.évfordulónkon is reménykedtem..mostmár egyre többet felhozom neki a témát...
2014. máj. 12. 15:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
befejeztétek a sulit? van jövedelmetek? egzisztenciátok? van hol laknotok? ha ezekre a válasz nem, bármelyikre is, akkor még várj, mert semmi értelme.
2014. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Élvezi, hogy olyan jól elvagytok. Minek ezt tönkretenni, feleslegesen bonyolítani?
2014. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nos amikor én megkértem a párom kezét az nekem egy érzés volt, hogy igen, feleségül akarom kérni.

Ha ez nincsen, akkor valahol kényszer lesz, ha el is éred a célodat. Az pedig nem jó.

És van egy olyan érzésem, hogy kontra produktiv lesz, csak "pánikolni" fog ha elkezded kvázi: benyújtani ezt az igényedet. Irták az egzisztenciát, amit én nem neveznék kizáró oknak, de nagyon nem baj ha van.

És megütötte a szememet az "olyan jól megvagyunk". Én is jól megvagyok a szomszéddal egy házban. Vegyem el? Ez azért nem érv ugye érzed?

Van egy pasas akivel nincsen gondod, "jól megvagytok", és elkezded "üldözni", hogy vegyen el.

Nem bölcs dolog ez az egész igy...


jobb ha megjelenik benne az érzés, és ő kéri a meg a kezedet. És 1 misivel nyugodtan számoljatok egy jó esküvőhöz. A szimpla sorban állás az önkormányzatnál egy dolog, de az igazi lagzi nélkül jobb ha neki sem, álltok :)))) (teljesen más feeling egy lagzi)

2014. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 BlackSword ***** válasza:
türelem...
2014. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem kötelező.

És a legrosszabb amit tehetsz ha sürgeted és ezzel bas***zogatod. Mert az agyára fogsz menni.

Amúgy meg van akinek 3 év még nem sok.

2014. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Amúgy mindíg nyugtat h legyek türelmes. Meghogy eljön az ideje stb... tesóméknál karácsonykor volt eljegyzés, pont előtte kezdtem el mondogatni h jó lenne tovább lépni. Azthittem tesómék eljegyzése hatással lessz rá. Türelmetlen vagyok már
2014. máj. 12. 16:49
 7/31 A kérdező kommentje:
Egzisztencia nemsok van mint általában a mai fiataloknak. Albérletezünk és kő keményen dolgozunk. Akkor úgy írom h szinte rajongunk egymásért
2014. máj. 12. 17:06
 8/31 anonim ***** válasza:
Akkor viszont mi értelme? Egy lagzi hatalmas költség, nem jobb, ha előbb megkeresitek rá a pénzt?
2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Persze tudom h sokba kerülde kezdhetnénk egy gyűrűvel ami mondjuk nem kerül többszáz ezerforintba. Akkor már látnám hogy haladunk. És onnantól jobban rajtalennénk h gyűjtsünk lagzira.
2014. máj. 12. 17:12
 10/31 A kérdező kommentje:
Gyereket is szeretnénk egykét éven belül amit ő is emleget azért. Tehát egyértelmű h előtte jó lenne megesküdni Legalábbis nagyon szeretném. De gyűrű még sehol..
2014. máj. 12. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!