Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tovább lépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tovább lépni a kapcsolatunkban (eljegyzés, esküvő) hisz olyan jól megvagyunk. Mire vár?

Figyelt kérdés
Már jó ideje ábrándozom róla h gyűrűt kapok tőle.idén leszünk 3évesek.màr a 2.évfordulónkon is reménykedtem..mostmár egyre többet felhozom neki a témát...
2014. máj. 12. 15:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Es nem is pedzegeti? Hanyagolja a témát teljesen?
2014. máj. 17. 23:05
 22/31 anonim ***** válasza:
Igen, hanyagoljuk. Csak az összeköltözéses cuccig jutottunk. Ő majd akkor tervez ilyesmiket, ha lesz munkánk mindkettőnknek.
2014. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

17. válaszoló vagyok :)

Egyetértek veled, én is fiatalon szeretném ezeket megélni (én is 24 vagyok) de nálunk az a helyzet, hogy a páromnak (Ő 30 éves)az a rögeszméje, hogy előbb "betonbiztos" lábakon kell állnunk ami persze érthető de van lakásunk meg autónk + munkahelyünk és nem értem, hogy mások sokkal kevesebbel is bevállalják mi meg mire várunk! Sosem gondoltam, hogy egy eljegyzéshez ekkora egzisztencia kell :D

2014. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt nem értem én se... :S
2014. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Úgy látszik akkor ezzel nem vagyok egyedül :)
2014. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hát ezaz!!!saját lakás is van meg munka is akkor? Jó oké nekünk az még nincs de magától nem is lessz csak hitelből(ha csak valaki nem vesz nekünk egyet jószívűséből,vagy nyerhetünk a lottón) :) szóval ha ezt nézzük akkor nem is kéne ezeken gondolkodni. Mind1 most nem cseszegetem várok aztán meglátjuk.csak azt nem értem h a pasiknak mért kellenek évek ahoz h eltudják dönteni h eljegyezzenek e. Főleg ha szeret.....
2014. máj. 21. 06:22
 27/31 anonim válasza:
Hát igen... Addig is csak türelem és remélhetőleg nem kell már sokat várnod! :)
2014. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mert pl az én párom látja azt, hogy a haverjai meggondolatlanul eljegyzik a barátnőiket, nulla keresettel, a nők beszülnek 2 gyereket, és hoppá megyünk mindannyian anyuci nyakára... na ezért. Munka a minimum h legyen, amúgy miből akartok egzisztenciát építeni?
2014. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti! Köszi aranyos vagy :)

Egzisztenciát? Hmm azthiszem ez

2014. máj. 22. 08:15
 30/31 A kérdező kommentje:

Bocsi elküldtem véletlen...

Szóval ez egy elég ràgós téma. Azon vagyunk. Mind ketten dolgozunk rendesen. Az egzisztencia ma már nem alakul ki egyről a kettőre. De a tőlünk telhetőt kihozzuk magunkból.

2014. máj. 22. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!