Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár éve, hogy már ismerek egy bizonyos lányt... Durván 3. Én úgy tudtam, akkor bejöttem neki, nekem is ő, de külső okok miatt nem léptem (mondjuk úgy hogy az az időszakom eléggé gázos volt és a legkisebb dolog ami érdekelt az az hogy becsajozzak). Szóval amúgy dumáltunk tök sokat meg jókat, aranyos és értelmes lány. Viszont ahogy az lenni szokott mindketten éltük a saját életünket és nekem is lett bnőm neki is barátja. Eltelt pár év és úgy vagyok vele, hogy még mindig nagyon tetszik és szeretek vele lenni, vagy beszélgetni... Tudja, hogy többet akarok, de ő meg folyton más srácokról beszél, ha beszélünk, de azért mégis kicsit olyan mintha..húzná az agyam. Olyan dolgokról beszélgetünk ami már nagyon személyes, rengeteget... találkozgatunk is. És hát elvégre bejöttem neki, az hogy most mit gondol azt már nemtudom...

Az a kérdésem, hogy ilyenkor mi a legjobb lépés, amit tehetek? Mostanában nem sokat beszélgettünk, elfoglaltak vagyunk mindketten. Nyilván a legjobb tanács, hogy keressek mást, rajta vagyok.. de amíg nincs más, én szeretném őt. Bárhogy. Biztos volt már hasonló szitu és van rá valami magyarázat h miért csinál ilyesmit egy lány (azon kívül, hogy ***va, mielőtt valaki elsüti). Pontosan azt, hogy jól tudja, hogy többet akarok, mégis direkt más fiúkkal jön, de ettől még találkozgatni akar velem...stb... érdekőldik "na és veled és a lányokkal mivan??" stb... Előre köszi az értelmes válaszokat, a hülyeségekre úgysem reagálok! :)



2014. máj. 12. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudod, a nők olyan fura szerzetek, hogy aki nőként kezeli őket, azzal nőként viselkednek. Tehát ha te haverként kezeled, akkor úgy is fog kezelni téged.

Ha nem lépsz, soha nem fogod megtudni, hogy lett volna-e esélyed - max. utólag egyszer elmondja, hogy amúgy lett volna. Ebben biztos vagyok.

2014. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egészen hihetetlen de jó kedvem lett. :) Még ha nem is lesz vele soha semmi, de bíztató dolgokat írtatok. :)
2014. máj. 12. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!