Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom ajándékához szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ajándékához szeretnék ötleteket? 17/L

Figyelt kérdés
Barátomnak nemsokára születésnapja lesz és kitaláltam, hogy kuponokat csinálok, amiket nálam válthat be, pl: masszázs, főzés, ölelés, csók.. kellene még pár ötlet.
2014. máj. 13. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En kaptam kuponokat. Kb egyiket sem tudtam bevaltani, mert faradt, nincs kedve hozza, faj a hasa... Inlabb akkor es ott a negyedet adta volna...
2014. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Én tudom, hogy tetszeni fog neki és azt is, hogy ha kéri valamelyiket akkor azt én beváltom, ha nem is azonnal, de még aznap. Meg vannak benne szexuális dolgok is, de nem szeretném, hogy az egész csak ilyenekből álljon.
2014. máj. 13. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!