Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9honapja vagyok egyutt a párommal 30F 28L. Rosszul fogom fel?

Figyelt kérdés
Szinte minden randin arra utal hogy éhes persze uljunk be egy vacsira vagy pizza,vagy legalább boltba vegyek neki valamit.Nemvagyok egy fukar tipus,de napiszinten találkozunk és anyagiakbol is nemtehetem meg minden nap h fizessek,így párszor már megszoltam h beszálhatna o is egy kevéske pénzzel,be is szált de láttam h nemtetszik,erre minap hozzámvágta hogy elfelejtem hogy én fiu vagyok o pedig lány.Rosszul érzem agam e miatt és szeretnék értelmes válaszokat,koszonom!

2014. máj. 14. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van saját jövedelme? Ha igen, akkor lehúz téged.


Sajnálom.

2014. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Provenance ***** válasza:
Minél hamarabb szabadulj meg tőle. Rosszabb mint egy pióca.
2014. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

dobd ki a ribit!


30+F

2014. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak kaját kér?
2014. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kevés jovedelme van,de errol én nemtehetek és ugy gondolom nemkolthetem rá az én teljes jovedelmemet éttermekben stb.
2014. máj. 14. 08:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Kaját,kirándulást.
2014. máj. 14. 08:59
 7/16 Provenance ***** válasza:
Nincs más megoldás, röptetni kell.
2014. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Attól, hogy te vagy a férfi, nem neked kell mindent fizetni.

Egy nőnek jól esik, ha az első randikon meghívod, de aki ezt már egy kialakult kapcsolatban is folyamatosan elvárja, nem jó. És ezt nőként mondom.

Ha az egyik fél nagyon jól áll anyagilag, a másik meg nem, akkor belefér, hogy az fizet, aki jól áll.

De így, hogy nem engedheted meg magadnak, ő meg mégis elvárja, nem jó.

Beszéld meg vele, hogy te nem tudod finanszírozni folyamatosan az ő igényeit. Ha találkoztok, akkor menjen úgy, hogy előtte evett. Ha nem érti meg, akkor vele van a gond, nem veled.

2014. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem fizethetsz neki mindent, ezt mond meg neki. Nem vagy pénzeszsák hogy neked kelljen fizetned. Ha nem tetszik neki akkor pedig nincs sok értelme az egész kapcsolatnak.
2014. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki,hogy nincs neked pénzed mindennap étteremre,ezt meg kell értenie,ha tetszik,ha nem!
2014. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!