Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9honapja vagyok egyutt a párommal 30F 28L. Rosszul fogom fel?

Figyelt kérdés
Szinte minden randin arra utal hogy éhes persze uljunk be egy vacsira vagy pizza,vagy legalább boltba vegyek neki valamit.Nemvagyok egy fukar tipus,de napiszinten találkozunk és anyagiakbol is nemtehetem meg minden nap h fizessek,így párszor már megszoltam h beszálhatna o is egy kevéske pénzzel,be is szált de láttam h nemtetszik,erre minap hozzámvágta hogy elfelejtem hogy én fiu vagyok o pedig lány.Rosszul érzem agam e miatt és szeretnék értelmes válaszokat,koszonom!

2014. máj. 14. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéljétek meg. Ha szeret megérti hogy nincs pénzed naponta étteremben kajálni.
2014. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal felezünk minden költséget, vagy én fizetem az én részemet, ő az ővét. Már kezdet-kezdetén ezt tisztázni érdemes, persze van néha hogy meghiv, egy cukrászdába sütire,fagyira, vagy szülinapomon egy vacsira. De van olyan barátnőm aki direkt lehuzza a fiúkat, addig jár velük még fizetnek neki. Ne érezd magad rosszul, mond meg neki hogy mindenki fizesse a saját részét, és ha ő ez miatt lelép, akkor eddig is csak az ingyen kajáért volt veled.
2014. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csináljatok olyan programot, amihez nem kell pénz.

Nem kell mindig étterembe járni. Azt nem sokan engedhetik meg maguknak.

Szerintem elég lehúzós lehet, ha láttad rajta, hogy nem tetszik neki, hogy be kell szállnia.

Ha nincs pénzem, akkor sem hívatom meg magam randi alatt, hanem otthon eszem valamit, amit éppen találok, hogy ne legyek éhes.

2014. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy egy kapcsolatban mindent meg lehet beszélni. Egy 28 éves nő már nem tini, hogy ezt ne értse meg, ha meg mégis, akkor az már gáz, vagy tényleg csak a pénzedre hajt. 34/N
2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Az teljesen rendben van, hogy az első 3-5 randin te fizetsz mint férfi. De már 9 hónapja vagytok együtt. Már nagyon régen túl vagytok a randizós, ismerkedős időszakon. Ilyenkor már egy normális kapcsolatban a párok felezik a költségeket. Azért mert te vagy a férni még nem te fizetsz mindent. Ezt egy 28 éves nőnek meg kell érteni.

Elnézést kérek de nekem nagyon úgy tűnik, hogy a barátnőd eléggé felszínes. Minden nap üljetek be valahova, vagy egyetek pizzat persze mindezt neki ingyen vagy csak vegyél neki valamit... Ez nagyon kényelmes, hogy te mindig fizetsz mint a katonatiszt. Le kell vele ülni és megbeszélni, hogy bizony egy kapcsolatban kettőn áll a vásár és igenis felezni kell a költségeket. Ha e miatt kevesebbet fogtok étteremben enni hát üsse kő.

Mivel egyszer már fintorogva beleadott pénzt így talán van remény, hogy fényt gyújts a fejében ezzel kapcsolatban.

De mindenképpen ülj le és beszéld meg, hogy MOSTANTÓL felezitek a költségeket.

Ha megérti az szuper. A finnyáskodva belemegy akkor legalább szeret és idővel majd remélhetőleg megérti.

Viszont ha elhagy akkor tényleg csak le akart húzni és akkor jobb neked nélküle. 29F

2014. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BlackSword ***** válasza:
hajtsd el!!!
2014. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!