Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Érdemes vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Érdemes vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha a nő és a férfi céljai, tervei teljesen más a jövőre nézve, akkor:

Érdemes együtt maradniuk, hátha még változik, de ha nem, akkor éveket pazaroltak egymásra

Vagy jobban járnak, ha külön mennek és keresnek mást hasonló célokkal, hiába szeretik egymást?


2014. máj. 14. 16:44
 1/4 anonim válasza:
Ha szeretik egymást, akkor az nem pazarlás
2014. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha teljesen más céljuk van, és nem lehet megoldani, hogy mind2 álma megvalósuljon, akkor szerintem jobb, ha különválnak.
2014. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Annyira nem térhet el a céljuk ha együtt vannak.. szóval nem nevezném pazarlásnak
2014. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első, a szerelem önmagában kevés egy kapcsolathoz, jól látja a kérdező is, hogy más szempontok is vannak!

Induláskor elengedhetetlen, de a működtetéshez a közös célok is kellenek.


Kérdező, abban az esetben érdemes együtt maradnotok, ha minél hamarabb leültök és megbeszélitek, ki mit hajlandó faragni (vagy éppen hozzátenni) a céljaiból(hoz) a közös élet érdekében.

Ha ez sikerül, és következetesen tartjátok magatokat a megbeszéltekhez, természetesen nem lesz gond.

De ha egyszer tisztáztátok, akkor többet senki sem vághat a másik fejéhez olyanokat, hogy "de bezzeg én ezt csináltam érted".

2014. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!