Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Töröljem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Töröljem vagy ne?

Figyelt kérdés
Az előző párommal 3 évig voltam együtt, nem volt épp egy "kifizetődő" kapcsolat, szerencsére sikerül kilépnem belőle. A közös képeinket megtartottam, de még csak nem is a gépen, hanem egy pendrive-en őrzöm. Igazából nem érdekelnek a képek mert nem nézegetem, csak van és úgy gondolom jó helyen van ott ahol van. Jelenlegi páromat mégis zavarja. Törölni nem akarom mert nem rendelem alá magam más akaratának ha én nem tartom fontosnak, de azt sem akarom hogy a páromnak ez lelki, vagy önbecsülési problémákat okozzon.
2014. máj. 15. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az hogy azt hazudom hogy kitöröltem közben meg átmásoltam valahova, az nekem... mint becsületes, kemény lelkiismeretű embernek NEM megoldás :) és képzeld megfogadtam az előzőek azon tanácsát hogy azok az emlékeim és nem törlöm őket :)
2014. jún. 4. 16:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs de nem tudtam hogy egy szenttel van dolgom.Amúgy tőlem akármidet kitörölhetde.:)
2014. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most már tudod ;)
2014. jún. 5. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!