Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem a pillanatot? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a pillanatot? Vagy csak egyszerűen bénázok?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja ismerem, de csak 1 hete vallottuk be egymásnak az érzéseinket... Egy Iskolába járunk, minden szünteben elmegyek hozzá és beszélgetünk.De még eddig szájrapsuzit sem tudtam összehozni ... Tudom ez elég érdekes... de nem tudom nem éreztem még egyszer sem azt a pillanatot hogy akkor "most".Osztálytársaim azt mondják hogy ez gáz.... valóban az ? 15 F

2014. máj. 15. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Iskolán kívül tenném. Az iskola frusztráló hely erre. Poénkodó, gyerekes osztálytársak, tanárok stb...:)
2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, iskolán kívül. Akár egy szép séta keretében. :)
2014. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ment a zöld pacsi :D
2014. máj. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!