Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, kezdtek jól alakulni a dolgok. Tudtam hogy neki más tetszik, de beszélgettem vele. Kezdtem bele szeretni, - közben úgy volt, hogy nincs képben az a másik srác -, és jól elvoltunk. De ő nem viszonozta az egészet.. Megmondtam neki, hogy én nem barátként tekintek rá, ő se tegye ezt. Mondta, ezt nem tudja megtenni, mert egy másik srácba szerelmes. Mondta, ő különleges, mert kinyitja neki az ajtót, figyel rá mit mond, érdeklődik iránta. Mondtam neki, én is ugyanilyen vagyok csak nyisd ki a szemed! Mondta, hogy én nem ilyen vagyok, mert azt a srácot úgy nevelték, és olyan a vallása, hogy egy lány lesz egész életében, és ez a lány lesz az. A lány 16 éves a fiú nem tudom mennyi. Én 17, ti mit szóltok ehhez az egészhez, hogy lehet valaki ennyire hülye?
2014. máj. 17. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
és mivan ha igaza van ?:D
2014. máj. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hülye, hanem szerelmes. Bár a te szemszögedből a kettő az ugyanaz.

Nem szeretek ünneprontó lenni, de nincs esélyed nála, és minél korábban hagyod az egészet a francba, és szakítod meg vele az ismerkedést, annál hamarabb lépsz túl az egészen, és találhatsz olyat aki viszonozza az érzéseid.

Mert ez a lány bizony soha nem fogja. Ez a sok rizsa a másik srác neveltetéséről, meg ilyenekről csak halandzsa, kifogások. Egész egyszerűen nem tetszel neki, és ahelyett hogy ezt konkrétan megmondaná, ilyen kerülő szövegekkel próbál meg lerázni.

2014. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen. Igazatok lehet. Igaz élőben nem így viselkedett, de jól van :)
2014. máj. 17. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!